Aký kúpiť kávovar ?

hamula

Radinus za takú cenu je to super, myslím, že je to fajn, že sa dalo niečo také zohnať.
Ale potom jasné super kávu treba kupovať!! :)

vretienka

MYSLIM, ZE TO MLETIE POCUT BUDE ZAKAZDYM DO URCITEJ MIERY, ALE ZASE SOM NAZORU, ZE TO NIE JE ZASE NEJAKE STRASNE, ZE BY SA TO NEDALO VYDRZAT ALEBO CO :)

kvetinka777

- tifaniass

nebooj. Na hlučnosť ťa vedia už upozorniť aj predávajúci. Že vedia, či je to v pohode. Aj keď podľa mojej skúsenosti dnes tie kávovary už sú vôbec neni také hlučné ako to bolo kedysi. Technológie predsa len stále napredujú :)

zadorka

..v tom mas pravdu, ze niektore su..ale to tiez sa da pozriet v parametroch, ze aka je hlucnost kavovaru..takze aj podla toho si vies vybrat, ze co vlastne chces..aby si z tej hlucnosti, z toho zvuku potom nebola nejako prekvapena, ba az zaskocena..

tifaniass

Radinus a nie je tento kavovar hlucny?...Myslim ked melie kavu a celkovo ked ju robi...Lebo niektore kavovary su hlucnejsie...A to rano nemusi byt bohvieco pre cerstvo zobudeneho cloveka...

danielka216

radinus, super, ze si napisala :)
Ze si presny typ poslala, aspon si ho mozem pozriet aj co vsetko ma a aj to za jake ceny sa da zohnat :)

radinus022

Keď chceš čo som čítala, že okolo tristo eur, tak skús si pozrieť napríklad v Planeu DE LONGHI ECAM 21.117.SB :) Tam si ho teraz nedávno kupovala kamoška a vyšiel ju niečo cez tri stovky, čo je podľa mňa super cena za taký kávovar. Pozri si parametre, že čo všetko má, ale myslím, že má všetko podstatné. A najmä aj mlynček má, čiže netreba zvlášť dokupovať ;)

llnzzda

ďakujem vám za každý komentár, ale musím povedať, že veľmi by mi pomohli reálne tipy, keby ste mi dali, značku a aj typ, aby som vedela si pozrieť čo aký kávovar má :)

hamula

Danielka do tej ceny? Tých značiek je viacero, ale napríklad ja si myslím, že je veľmi podstatné vyberať zo známejších, aby nenastal nejaký problém :)
Aby kvalita kávovaru bola dobrá!