Aký kúpiť kávovar ?

nikola.stein

A to chceš len akože čisto vysávač, alebo aj s mopom? Lebo tých možností je dnes už fakt kvantum ;)
Len hlavne efektivita toho výsavania podľa mňa musí byť super ;)

zadorka

..janulienocka kazda robime to, co vieme..vyberame podla toho v com sa vieme orientovat..jancovka inak vysavac to bude buduci mesiac pre mna hlavna tema u nas doma..pretoze chcem pod stromcek dostat..respektive si kupit..len este nemam nejako predstavu, ze aky..:/

jancovka

Adikee, ale netreba robiť z niektorých vecí vedu.
Predsa len kávovar musí isté zvuky vydávať, sú aj tichšie aj hlučnejšie, to je tak ako aj rôzne vysávače, niektoré je proste počuť viacej a niektoré menej :)

adikee

Hamula, tak tá hlučnosť tam istým spôsobom bude zakaždým, pretože tam sa káva melie za pochodu, hneď takže musí to byť, keď neni vopred nejako pomletá ;)

janulienocka2

Sibierina moja sestra je taká.
Ale tak nemám jej to napríklad ja za zlé, lebo to je jediná vec v ktorej sa vie orientovať, takže to celkom chápem. Keby rozumela iným veciam, tak tým bude venovať pozornosť :)

syllona

Ahojte!
To nie nie, ja som sa tomu povenovala a myslím, že celkom dosť. Akože dosť som rozmýšľala do čoho ísť, takže myslím, že by to mohlo byť dobré rozhodnutie, čo som spravila.
Demza áno mám a mám z toho radosť ako malé dieťa, už bolo na čase aby to bolo na parádku ;)

demza

Syllona, takže to už ho máš doma a už aj kávu robíš? Ty si teda rýchla, to som ani ja nečakala, že sa s tým tak ľahko popasuješ, že to bude tak v pohodičke :)

sibierina

syllona esteze si nebola jak ta moja kamoska, co som o nej pisala :D ale ze si si ozaj nad to sadla a pozrela si si ho poriadne ;)

syllona

Ahojte!
Musím sa vám s niečím priznať. Našla som si ten kávovar, prečítala som si o ňom a hneď som ho bežala kúpiť. Bála som sa, že za takú cenu by som tak ľahko niečo podobné nezohnala. Tak už dnes ráno mi urobil radosť. Ani sama som nečakala, že sa tak rýchlo rozhodnem a siahnem po ňom :D

sibierina

akurat ked citam, co pisete, ze co je pre vas podstatne, tak som si na kamosku spomenula, ktora mala len jasnu predstavu, ze by chcela cerveny kavovar aby jej ladil do kuchyne :D
asi je nieco pravdy na tom, ze kazdy staviame na niecom inom :D