Gynekologická ambulancia BA

ruth210

no uplne vsetci ma doposial odbili, ze uz nemaju volne:(:(:( ale tomuto som este neskusala volat. no on nie je statny lekar, ci? u neho si budem musiet vsetko platit, ci ako to ma?

trunchelicka

-ruth210- fakt su taky zly k tebe vsetci??...to je strasne...a doktorovi Millymu si uz skusala volat?...tomu chodim aj ja, ved som to uz nizsie aj pisala a on pokial viem, tak este berie aj nove pacientky...vyskusaj, ak si teda este neskusala jemu volat...

ruth210

prosim vas, vedeli by ste mi poradit nejakeho sikovneho gynekologa, ktory by ma zobral?? uz vyse dvoch tyzdnoch volam, zhanam a vsade ma kazdy odpali, ze ma nemoze s kapacitnych dovodov zobrat. uz som si zacala pozerat aj sukromnych gynekologov lebo fakt neviem, co uz robit:(:(:( mam dost casto zapaly a ine problemy a potrebujem dobreho odbornika, ktory mi bude vediet pomoct!!!

daca

Trunchelicka
Aj ja si to myslím, že to bolo skôr tak. Veď načo by ti klamali?? To mi nedáva vôbec zmysel!! Vážne sa ti toto stalo? Neviem si ho vôbec nahnevaného ani len predstaviť! On taký pokojný človek. Tá žena ho musela riadne vytočiť! :-D :-D

trunchelicka

-daca- presne, budem vediet, ci mi to naschval zamlcali alebo to este nevedeli :-D:-D..no skor si myslim, ze o tom nevedeli!..tak to mas stastie...ja som ho raz zazila aj nahnevaneho, lebo pacientka predomnou bola taka divna a musela ho riadne vytocit..ale inak stale byva aj pri mojich vysetreniach v pohode, mily a laskavy :-):-)..vzdy s doktorom Millym dobre pokecame :-):-)

daca

Trunchelicka spýtaj aspoň budeš vedieť pravdu, či to dopredu nehovorili alebo o tom ešte ani nevedeli:-) Hej, hej sekne mu to tam:-) No ja ho poznám zatiaľ len takto vysmiatého, lebo vždy keď som tam bola, tak mal dobrú náladu a usmieval sa:-);-)

benquis

Kiky1viky ďakujem za podporu:-);-) aspoň Margitka bude vidieť, že si nevymýšľam, ale že aj viacero žien má taký istý názor ako i ja:-)

benquis

Margitka100 ako čítam tvoju správu, tak v Bratislave a v tvojej lokalite by som ti poradila doktora Milllyho. je to dobrý ženský doktor, ktorý sa vyzná vo všetkom a vie pomôcť a poradiť. no nerobí už pôrodníka (to len aby si dopredu vedela, že keby náhodou niečo, tak si musíš pôrodníka iného zohnať)