Gynekologická ambulancia BA

trunchelicka

-ruth210- ano, takto sa ku mne zachovala, nevymyslam si!...hned na druhy den som isla do prace, aj ked som sa citila velmi slabo a zle:-(..este ze mam aspon zenskeho doktora superneho!...

ruth210

trunchelicka coze??? to sa vazne k tebe takto zachovala?? si musela ist hned do prace, co? ach, tak to sa ti ani necudujem, ze si bola na nu nabrusena:-/:-( dakujem ti, budem na to mysliet a keby som nieco potrebovala, tak sa ozvem;-) si zlata;-):-)
kubita vies, ale napriklad ja som na toto zvyknuta, ze radsej sa pytam ludi ako si sama zistujem. mam to taky "zlozvyk"..

kubita

ruth210 ved v pohode, len niekedy ma to vie nahnevat, ze ludia sa pytaju na veci, ktore by rychlejsie zistili keby si natukali do googla co hladaju. podla mojho nazoru to je rychlejsie a efektivnejsie ako tuto cakat na odpoved a na osobu, ktora si to vsimne. no uz teraz snad vies vsetko, co si chcela vediet:);)

trunchelicka

-ruth210- co mi spravila?...no zle mi bolo tak, ze som pomaly ani z postele nevladala vstat a ona kvoli tomu, ze som nemala horucku tak ma nechcela ani vypisat z prace...no chapes?..tak to ma riadne dopalilo!:-/..ach...aj teraz mi to zdvihlo tlak, ked som si na to spomenula...to som rada, ze ti pomohli a poradili:-)..ak nieco este potrebujes tak kludne, snad ti budem vediet aj ja poradit:-)

ruth210

kubita prepac, no nevedela som, ze maju tak dobre vypracovanu stranku. pozrela som si to az teraz, ked si mi sem pridala link. dakujem ti;);)
trunchelicka ano? a coze ti take spravila? nechapem to niekedy, ved maju super robotu a hlavne dobru platenu a aj tak robia problemy namiesto toho, aby pomahali ludom! hej naslo sa tu viacej ochotnych ludi, ktori mi v tomto poradili:)

trunchelicka

-ruth210- to mi je luto, ze sa k tebe takto chovaju:-(...ale ani sa necudujem, doktori su niektori fakt hrozny:-(...mna dnes riadne nahnevala moja vseobecna doktorka ale o tom radsej nejdem ani pisat:-(:-/..pozeram, ze ti tu uz ine baby napisali, ze je sukromny doktor..tak sa opakovat nebudem ale maju pravdu a je to presne tak, ako ti tu napisali:-)..

kubita

ruth210 keby si si pozrela ich stranku, tak hned na prvej strane maju cennik a tam su tie ceny vypisane. no kedze som dobra dusa, tak ti sem rovno hodim link a nemusis ani hladat, len kliknut treba:):) nech sa ti paci: gynekolog-milly.sk

ruth210

harpera to vazne ma zmluvy s uplne vsetkymi poistovnami? to je dobre! potesila si ma:):)

kubita kde tie ceny na ich stranke najdem??

kubita

harpera pravdu si napisala. aj ja som jeho pacientka a len malokedy nieco platim. fakt iba ked mi robi zakroky, ktore by som platila aj v inej ambulancii. a u neho je dobre to, ze ceny si mozem vopred pozriet na internete, takze ma nic nezaskoci:):)

harpera

Je pravda, ze on je sukromny doktor ale ma zmluvy s poistovnami takze si uplne vsetko necvakas iba ty. Chodim k nemu, takze viem.