Gynekologická ambulancia BA

Ptrdvd9

Dobrý deň dnes mi niečo povedal jeden známy a neviem si vysvetlit či to je pravda. Nejedna sa o mna ale povedal že ak ma dievča v mladom veku často sex že nemôže mat potom deti. Je na tom niečo pravdy?

Inga89

Hnedovlaska8 mala! Som si toho vedoma a som rada, ze som neskoncila v nemocnici ako ty.

Emminia pozor si veru davam uz aj ja. Nechcem, aby sa mi to vratilo!!! Mas pravdu, poucila som sa!

Vilmusik_11

@adiinka40 - je to problém ale nič také vážne, že by sa bábätku alebo nebodaj žene niečo stalo. Pokiaľ sú aj počas tehotenstva zápaly, treba zakaždým ísť ku gynekológovi aby dal nejaké tabletky na preliečenie a pokiaľ žene vyjde aj nejaký streptokov alebo iný bacil, je potrebné to mať v knižke zapísané a potom pri pôrode je potrebné aby doktori žene pustili infúziu, aby sa dieťa nenakazilo. Ale veď oni už vedia čo robiť, treba to len riešiť a netajiť to pred nimi!

emminia

vážne ti to hovorím a odvtedy si už dávam poriadny pozor a keď mám čo i len malé podozrenie, tak hneď idem k doktorovi. poučila si sa a to je dobre :) veď sa predsa hovorí, že na vlastných chybách sa človek najlepšie učí a v tomto tvojom prípade u teba to úplne platí!

Inga89

Madgala dakujem za opytanie. Dopadla som dost dobre, kedze doktor Milly bol ku mne mily a vobec na mna nenakrical, kde som doteraz bola a ze som nebola na preventivnej prehliadke. Nejako to spravil, ze som nemusela ani platit. Dal mi tabletky, ktore mi zabrali a som znovu v pohodicke.

Emminia to vazne? No tak nastastie mne sa to tak nezhorsilo a uz teraz je fajn, ako som douzila tabletky. Ale uz budem vediet, ze ked budem mat akykolvek problem, mam ist hned na vysetrenie.

emminia

fúha, tak to nie je žiadna sranda! to si mala byť už dávno u doktora! ja som mala raz takýto silný zápal a som si myslela že to rozchodím a sa mi to tak zhoršilo, že som skončila v nemocnici.

Inga89

Dakujem Mariama za odpoved. Budem sa modlit, aby mi to nedal preplatit a aby to vedel nejako spravit! Zajtra chcem ist k nemu, lebo som si skusila v lekarni kupit nejake masticky na zapal ale nepomohlo, tak musim zajst k nemu. Drz palce, aby to dobre dopadlo. Bojim sa :-/

Emminia mam zapal zo spodu :-/ :-( A dost silny, kedze sa toho neviem nejako zbavit :-/ Strasne to boli, svrbi :-/