Gynekologická ambulancia BA

byvalasestra

baby keď niečo neviete, tak treba sledovať aj webové stránky, tam väčšinou doktori majú napísané, či ordinujú a ako ordinujú. tiež som minulý rok niečo nevedela a keď som išla kuknúť na stránku, tak v oznamoch som sa všetko dozvedela:):):)

hrncarka

....jasne Ivka, ze budu ordinovat...pan doktor Milly to uz aj minuly rok mal tak, ze ordinoval ale preventivne prehliadky museli byt presne objednane na dany cas, aby sa im vela zien nezhromazdovalo v cakarni...a tak napriklad ordinuje aj moja vseobecna doktorka...jej vzdy zavolam ked nieco chcem a presne mi povie cas, kedy mam prist...na jednej strane je to super, lebo tam aspon clovek nemusi cakat dve hodiny na vysetrenie, ale hned ho beru dovnutra...

ivcaP

Len ci sa v januari k nim aj dostanes, kedze lockdown dali este tvrdsi a predlzili ho. No osobne si myslim, ze takyto doktori ako gynekologovia by mali normalne pracovat. Som zvedava, co budes hovorit, ked im budes volat.

silvusiq

Áno dovolala som si im akurát včera a sestrička mi povedala, že berú nové pacientky ale že bude lepšie, keď to nechám na január, keďže teraz je zase veľa nakazených. Tak som jej povedala, že mi to nerobí problém a že sa v januári ozvem, vypíšem tie potrebné dokumenty čo treba a snáď budem aspoň od februára ich pacientkou.

karka259

Môže byť, iné diskusie som moc nepozerala tak neviem ale je veľmi dobrý, takže verím tomu:) A volala si? Dozvedela si sa čosi viac?

silvusiq

Ďakujem ti, vyskúšam sa im ozvať :) O ňom som aj v iných diskusiách videla, že ho ženy vychvaľujú a majú s ním dobré skúsenosti :)

karka259

Silvusiq aj my bývame ešte v Ružinove, no na jar asi v máji sa budeme sťahovať. No doktora si neplánujem meniť, lebo som s nim max spokojná:) Chodím k pánovi doktorovi Millymu. Vyskúšaj sa na nich nakontaktovať, či ešte berú nové pacientky, lebo ohľadom toho ti neviem poradiť.

silvusiq

Ahojte dievčatá :) Vidím, že tu je písané Staré mesto a Petržalka, my bývame v Ružinove, viete mi aj tam nejakého ženského doktora poradiť? Ďakujem :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.