Gynekologická ambulancia BA

NadaStrakova

@Mimia aj mne to velmi vyhovuje..bude to rychlejsie a myslim ze aj efektivnejsie ked sa ludia budu cez internet objednavat..aspon sa uz nebudu aj stazovat, ze nedvihaju telefony (aj ked mne sa to nikdy nestalo)..

Mimia

NadaStrakova:...hned ako som si vsimla spravu od teba som sa isla na to pozriet a samozrejme, ze som to aj nasla...super, ze sa da objednavat aj online, mne to velmi vyhovuje:-)

NadaStrakova

@Mimia ved toto ze presne viem, ako to vsetko chodi..nemusis mi uz o tom nic pisat..no chod kuknut, nemozu to mat dlho, lebo ja sem-tam idem pozriet na stranku aby som vedela, kedy maju dovolenku a tak a preto som si vsimla aj toto online objednavanie..tiez este nie..videla si to tam?

Lintea

-keity-
-samozrejme, že to len poteší, keď ide všetko podľa plánu a hlavne čo sa týka doktorov. Včera si tam bola? Mala si na mysli tento štvrtok? Som teda zvedavá, čo mi budeš písať. Ako ti vyhovovalo vyšetrenie u neho a všetko okolo toho;-)

Mimia

NadaStrakova:...tak ako aj mne vyhovuje ale tak predsa 100 ľudí, 100 názorov...vieš ako to chodí...takže som nevedela, čo môžem očakávať, aké reakcie a či nie je moc náročná...lebo aj od toho to veľmi závisí...áno? online?...to som si nevšimla...už dlho som nebola na ich stránke ale idem to teda pozrieť...ešte som sa tak neobjednávala nikdy...ty už áno?

NadaStrakova

@Mimia vies, ze ja som sa vobec nebala?..hned som vedela, ze nebude nic zle hovorit..lebo som si citala aj na inych portaloch o tomto doktorovi a vacsinou baby pisali len pozitivne veci..fakt len minimum takych zlych a to vacsinou len take, ze nedvihaju telefon a podobne..ale nechapem, ved som pozerala, ze uz aj online na ich stranke sa da objednavat..to si uz skusala?

keity

Lintea
Hej, sama som bola prekvapena, ze vsetko tak lahko islo ale zaroven som aj rada, lebo som nemala naladu na dlhe vybavovanie. Este nie ale na tento tyzden ma objednal. Vo stvrtok tam idem, tak potom ti napisem, ako som dopadla

Mimia

NadaStrakova:...v pohode, mne nemusíš ďakovať...ja rada poradím, pokiaľ môžem a pokiaľ viem...dôležité je, že jej doktor vyhovuje a že k nemu bude aj naďalej chodiť...keby niečo zle hovorila, bolo by to horšie...

NadaStrakova

@Mimia ano to mas pravdu, mozme byt este radi, ze mame takuto robotu..no dost bolo o tomto..chcem ti napisat, ze moja segrusa uz bola u doktora Millyho a velmi si ho pochvalovala..pacil sa jej pristup, ordinacia a vlastne vsetko..hned z vysetrenia sa zastavila u mna v robote a mi hovorila o tom..bola som rada, ze som jej tak dobre poradila a hlavne to vdaka tebe..takze aj tebe este raz dakujem..

Lintea

-keity-
-dosť rýchlo sa ti to podarilo povybavovať. Síce je pravda, že sme si tu mesiac nepísali ale aj tak som myslela, že to bude dlhšie trvať. No veď jasné, niekedy sa neoplatí čakať (teda nikdy sa neoplatí, pokiaľ si presvedčená o niečom). A už si absolvovala u neho aj prvú preventívnu prehliadku?