Gynekologická ambulancia BA

klaricia

musi byt iba v Ruzinove? tam to mas asi najblizsie, co? tak ked ide o Ruzinov, tak ma napada velmi dobry zensky doktor, MUDr. Milly, ktory este isto berie nove pacientky. u neho to mam pozistovane, kedze kamaratka k nemu od februara tiez zacina chodit. a ty si ktoremu volala?

alexiara

Ahojte babuľky :):)

Gynekológa alebo gynekologičku v Ružinove mi viete poradiť? No budem rada, keď mi poradíte iba takých, ktoré berú ešte nové pacientky. Lebo už som jednému volala a ten už má full.

Ďakujem ;);)

Alen_ka

amarelli...v jednej takej nemenovanej firme, kde robim mzdovovu pracovnicku a vlastne aj dievca pre vsetko, kedze ostatne kolegyne marodia a musim vsetko za nich robit. takze si to vies predstavit, kolko toho mam:-(...celkovo roboty mam svojej vela a nie este teraz to co hori aj za nich robit...ale snad to bude uz len do konca januara a vydychnem si...lebo uz aj preventivne prehliadky si budem musiet zacat robit, kedze je novy rok a ja takto na zaciatku chodievam...

amarelli

v pohode Alenka, chapem to a nevycitam ti to. nie kazdy ma na to cas, to je uplne normalne. a kde pracujes, ked byvas tak dlho?

bereka

z toho si nic nerob kubita, ani ja sem zase extra casto nechodim. ale uz som zistila, ze objednanie u nich cez internet je fakt jednoduche. uz som to skusala a dobre to dopadlo:):)

kubita

bereka to je pravda, ze kazdy sa najlepsie uci na vlastnych chybach :-):-) ano, chodim k tomu istemu gynekologovi :-):-) objednava sa k nemu prostrednictvom internetu, je to velmi jednoduche a rychle :-) myslim, ze s tym nebudes mat problem. ak si to teda este neskusala, lebo pozeram, ze ti zase dost neskoro odpisujem :-/:-/

Alen_ka

amarelli...dobre si spravila...ja by som sem velmi rada aj castejsie chodila, lenze fakt nemam kedy:-(...byvam do vecera v robote:-(...

amarelli

nie Alenka, uz nic nepotrebujem zistit, kedze som si vsetko zistila na ich stranke a od kamaratky, ktora k Millymu chodi tiez. aj tak som si vsimla, ze sem casto nechodis, takze by som dlho cakala na tvoje odpovede. no ale to ti vobec nevycitam, kedze ani ja sem casto nechodim. nemam na to vobec cas!:/:/

Alen_ka

amarelli...okey, tak to som rada, ze si na to prisla...a nic viac nepotrebujes teda zistis?...ci pozistujes si od inych bab?...lebo kludne ak mas nejake otazocky, tak napis, rada odpoviem:-)...