Gynekologická ambulancia BA

hellkazuza

samozrejme Ivka, ze to je uplne najlepsie, ked je clovek zdravy a nepotrebuje navstevovat doktorom. len bohuzial, nie vsetci maju to stastie.

ivcaP

Zuza vidis, ze nie kazdy doktor je tak podctivy ako ten, ktoreho si spomenula. Preto je najlepsie, ked clovek k ziadnym doktorom nemusi ist!

hellkazuza

tak ale teraz by to mali mat nejako vyriesene, aby sa nezhromazdovalo vela ludi na jednom mieste! napriklad aj doktor milly z bratislavy to ma tak, ze berie iba na presny cas objednane pacientky a tak to ma aj moja vseobecna doktorka. kto chce, ten si to vie zariadit!

hrncarka

...to mas veru pravdu ale neovplyvnis to nijako, ked jednoducho ludia potrebuju zdravotnu pomoc, tak pridu a cakaju aj ked je plna cakaren...

ivcaP

Ano, to je jasne, ze kazdy doktor si sam rozhoduje o tom, aky system v tejto tazkej dobe bude mat. Minule som napriklad s bratom bola u jedneho doktora a zo zaciatku sme boli sami v cakarni ale do polhodiny sa cakaren naplnila a bolo nas tam asi 20. Takuto fotku som mala poslat Matovicovi, ako by zareagoval. Asi by aj sukromnym doktorom zakazal ordinovat! Cele na hlavu postavene!

byvalasestra

baby keď niečo neviete, tak treba sledovať aj webové stránky, tam väčšinou doktori majú napísané, či ordinujú a ako ordinujú. tiež som minulý rok niečo nevedela a keď som išla kuknúť na stránku, tak v oznamoch som sa všetko dozvedela:):):)

hrncarka

....jasne Ivka, ze budu ordinovat...pan doktor Milly to uz aj minuly rok mal tak, ze ordinoval ale preventivne prehliadky museli byt presne objednane na dany cas, aby sa im vela zien nezhromazdovalo v cakarni...a tak napriklad ordinuje aj moja vseobecna doktorka...jej vzdy zavolam ked nieco chcem a presne mi povie cas, kedy mam prist...na jednej strane je to super, lebo tam aspon clovek nemusi cakat dve hodiny na vysetrenie, ale hned ho beru dovnutra...

ivcaP

Len ci sa v januari k nim aj dostanes, kedze lockdown dali este tvrdsi a predlzili ho. No osobne si myslim, ze takyto doktori ako gynekologovia by mali normalne pracovat. Som zvedava, co budes hovorit, ked im budes volat.