Gynekologická ambulancia BA

Mimia

NadaStrakova:...vďaka, že si mi odpísala...to sú dobré správy...hneď to idem napísať sestre, lebo včera sa ma to akurát pýtala a som jej nevedela povedať, keďže som si našla až dnes čas sa sem ísť pozrieť...hej, to nám je jasné, že raz ročne musí byť preventívna prehliadka...a ty k nemu chodíš už dlho?

mamulienkamonca

on ma v pohode ceny..k nemu chodim uz dlhe roky a nikdy som vela neplatila..iba ked mi robil nejake specialne vysetrenie, ktore poistovna nepreplacala..zeny takze toho sa bat nemusite..sice je sukromny ale ma zmluvy s poistovnami a to je dolezite aby toto lekar mal..

NadaStrakova

@mimia no on je sukromny gynekolog ale ma zmluvy so vsetkymi poistovnami takze tie zakladne vysetrenia a ukony by mala u neho normalne preplacane cez poistovnu..samozrejme ze by mala chodit raz do roka..akonahle jeden rok vymeska, tak uz by jej mohla poistovna robit problemy..myslim ale, ze tohto doktora by mala fajn..ja osobne k nemu uz chodim treti rok a je to fajn..vsetko mi u neho vyhovuje..

Mimia

a on je súkromný gynekológ či štátny?...sestra teraz zháňa doktora, ku ktorému bude chodiť tak by som jej aj tohto možno poradila..ona býva v Ružinove, tak by to mohla mať fajn..len samozrejme, že nehľadá súkromného, lebo to by sa nedoplatila..tak prosím baby odpíšte

keity

Lintea
Dakujem ti za odpoved. Myslela som, ze mi odpise cim skor Jarica ale vsimam, ze tu asi este ani nebola. A tym, ze som odpoved potrebovala vediet cim skor, som aj rada, ze si sa ozvala. Tak skusim im zavolat a uvidim co mi povedia. Tehotna nie som, takze v tom by problem nemal byt. Dakujem este raz za tvoju odpoved

Lintea

-keity-
- ahoj, všímam že sa pýtaš na doktora, ku ktorému chodím už aj ja isté obdobie. Na tvoju otázku, či ešte berie nové pacientky ti viem odpovedať. Berie stále okrem tehuliek. Tehuliek už majú veľmi veľa a tak takéto ženy už neprijíma. Ale ostatné ženy áno. Ak máš teda záujem k nemu prestúpiť, tak to môžeš skúsiť a malo by sa ti to aj podariť

keity

Jarica21
Ty chodis k nemu? Nema on uz nahodou vela pacientok, ci to mi zase povedali zlu informaciu? Lebo na neho som sa uz pytala a povedali mi, ze on uz asi neberie nove pacientky. Ty k nemu chodis uz dlho? Bola by som rada, keby si mi pravdive informacie napisala, lebo teraz som ostala normalne v soku. Neviem co si mysliet:/

jarica21

Keity vôbec mi nevadí že si napísala...rada poradím aj tebe...veď vidíš, zakladateľka témy ani nereaguje, tak ona už pravdepodobne našla nejakého gynekológa...no momentálne chodím k doktorovi Millymu...on ako som písala má ordináciu v Ružinove..mne on vo všetkom vyhovuje...neviem z kade si ty a kde bývaš, ale kukni si ak máš záujem o viacej informácií ich stránku a budeš múdrejšia...tam majú všetko napísané alebo sa kľudne aj mňa spýtať..nemám problém ti odpísať:-)

keity

Jarica21
Dufam, ze ti nebude vadit, ze som ti napisala aj ja. Zaujal ma tvoj prispevok prave kvoli tomu, ze v poslednej dobe som vobec neni spokojna s mojim zenskym doktorom a chcela by som ho co najrychlejsie vymenit. Problem je v tom, ze nepoznam vela doktorov v Bratislave a neviem, ktory je dobry odbornik. A preto ta chcem poprosit, ci by si mi poradila toho, ku ktoremu chodis ty. Vdaka

jarica21

Ahoj, Ahoj:-)...Chcela by som ti poradiť, keďže som toto riešila aj ja. V Bratislave už síce bývam dlhšie, zo nejakých 10 rokov a už dlhé obdobie chodím k jednému gynekológovi v Ružinove... mne sa on po odbornej stránke veľmi pozdáva a vlastne preto k nemu aj chodím.. keby bol zlý, tak by som ho už dávno vymenila.. neviem síce, či by ti vyhovovalo do Ružinova chodiť ale ak áno, tak kľudne odpíš a napíšem ti meno aj kontakt na toho doktora..