Gynekologická ambulancia BA

margitka100

Dakujem Lukappka, ze si mi odpisala, vazim si to:-) Do Noveho Mesta sme sa prestahovali a predtym sme byvali v Trencine, kedze z tade aj pochadzam. No kvoli praci sme to poriesili takto a je to lepsie ako kazdy den dochadzat. Vies mi tam teda nejakeho zenskeho doktora poradit?

Lukappka

margitka sledujem, že ti nikto neodpísal...bývam v Bratislave a tak ti viem v tomto poradiť...čo sa týka ženského lekára, tak môžeš si vybrať koho chceš...no samozrejme nie všetci aj berú nové pacientky, tak to si musíš zistiť...a kde si predtým bývala?...a do ktorej časti si sa nasťahovala?...

trunchelicka

-daca- jedine tak si to vysvetlujem ale ved ja sa ich na to spytam, ked tam budem...som dost velka huba a potrebujem vsetko vediet:-D:-D..pozerala som uz aj fotky, pekne to tam vyzera..a pan doktor aky vysmiaty tam je:-D:-D:-D

daca

Trunchelicka vieš, je dosť možné, že o tom ešte nevedeli, keď si tam ty bola na prehliadke. Taktiež by som o tom nevedela, keby som si pravidelne nepozerala ich stránku. Kukni, majú tam aj fotky;-):-)

trunchelicka

-daca- ahoj moja...to vazne sa prestahoval do inej ambulancie?..preco mi o tom nic nepovedali, ked som tam bola koncom minuleho roka na prehliadke?...je to divne, ale tak mozno este o tom nevedeli..patrim medzi prvu, ktora o tom nevedela:D:D..idem kuk aj stranku...vdaka za info!

daca

Baby chcela som Vám len oznámiť informáciu, že pán doktor Milly od februára ordinuje v novej ambulancií. Chcela som to takto verejne napísať, lebo som sa to dozvedela len tento týždeň a isto sa nájdu aj také baby, ktoré o tom ešte nevedia.

margitka100

Rada by som sa informovala ako postupovat, ked som sa prestahovala do Bratislavy a potrebovala by som zacat chodit k nejakemu gynekologovi. To podla mestkych casti patrim k niekomu alebo si mozem vybrat ktoreho chcem? Ako to funguje v Bratislave?

Mimia

NadaStrakova:...ani mne sa to nikdy nestalo, ze by mi nezdvihli..ale bude to rychlejsia forma objednania..to je pravda:-)

keity

Lintea
Prepac, ze odpisujem az teraz. Ano bola som tam ten tyzden v strede augusta len odvtedy som vobec nemala cas ist sem pozriet. No napisat ti mozem len to, ze on ako doktor mi velmi padol vhod. Bol taky mily a ochotny, o vsetkom komunikoval, na vsetko sa ma pytal - super:-) Som rada, ze som prestupila k nemu;-)