Gynekologická ambulancia BA

emminia

vážne ti to hovorím a odvtedy si už dávam poriadny pozor a keď mám čo i len malé podozrenie, tak hneď idem k doktorovi. poučila si sa a to je dobre :) veď sa predsa hovorí, že na vlastných chybách sa človek najlepšie učí a v tomto tvojom prípade u teba to úplne platí!

Inga89

Madgala dakujem za opytanie. Dopadla som dost dobre, kedze doktor Milly bol ku mne mily a vobec na mna nenakrical, kde som doteraz bola a ze som nebola na preventivnej prehliadke. Nejako to spravil, ze som nemusela ani platit. Dal mi tabletky, ktore mi zabrali a som znovu v pohodicke.

Emminia to vazne? No tak nastastie mne sa to tak nezhorsilo a uz teraz je fajn, ako som douzila tabletky. Ale uz budem vediet, ze ked budem mat akykolvek problem, mam ist hned na vysetrenie.

emminia

fúha, tak to nie je žiadna sranda! to si mala byť už dávno u doktora! ja som mala raz takýto silný zápal a som si myslela že to rozchodím a sa mi to tak zhoršilo, že som skončila v nemocnici.

Inga89

Dakujem Mariama za odpoved. Budem sa modlit, aby mi to nedal preplatit a aby to vedel nejako spravit! Zajtra chcem ist k nemu, lebo som si skusila v lekarni kupit nejake masticky na zapal ale nepomohlo, tak musim zajst k nemu. Drz palce, aby to dobre dopadlo. Bojim sa :-/

Emminia mam zapal zo spodu :-/ :-( A dost silny, kedze sa toho neviem nejako zbavit :-/ Strasne to boli, svrbi :-/

emminia

keď máš zdravotné problémy, tak ti nič iné nezostáva iba ísť k nemu a uvidíš, či ti dá niečo zaplatiť alebo či to bude v pohode brať. a aké zdravotné problémy máš? ak teda smiem vedieť.

mariama254

For you - Inga89
To velmi zavisi od doktora, kedze niektory to neberu az tak tragicky a spravia to tak, aby si nemusela platit a niektory si vypytaju peniaze. Musis si to zistit priamo u svojho zenskeho doktora. Mne sa raz stalo, ze som jeden rok zabudla ist na preventivnu prehliadku k zubarke ale nastastie mam super zubarku a nevypytala si ziadne peniaze, no samozrejme iba za opravu zubu, ktory mi robila ale inak za nic ine. Takze zalezi aj od ludckosti doktora.

Inga89

Baby ako riesite taku situaciu, ked ste jeden rok vynechali preventivnu prehliadku a momentalne mate zenske problemy? Keby som teraz isla na vysetrenie musim si zan zaplatit? Za skoru odpoved vopred dakujem .