Gynekologická ambulancia BA

matinka

k zenskemu chodim k MUDr. Millymu. tej som sa najviac bavila, ci mi ju nezrusia ale nie. tu som absolvovala tento tyzden, kedze som bola na presnu hodinu objednana a tieto preventivky vybavovali:):)

terria15

matka a ku komu chodis? ku ktoremu doktorovi? drzim ti palce, aby sa ti teda podarili vybavit preventivne prehliakdy :-)

matinka

fakt??? to si ma teraz riadne ukludnila, lebo ja som mala mat preventivne prehliadky na jar, potom som ich vsetky prelozila na jesen a zrazu toto:(:( snad si ich stihnem vsetky vybavit. buduci tyzden mam ist ku gynekologovi a zatial vsetko plati. drzte mi palce baby.

terria15

doktori normalne ordinuju aj zensky, nie je dovod na paniku. maximalne musite vypisovat dotaznik, ci ste neboli v kontakte s osobou pozitivnou na covid-19. no inak vsetko funguje tak isto.

bozinka55

matinka nestresuj, ved preventivne prehliadky zatial nezakazali. ja som bola vcera u gynekologa a normalne pracoval. od zajtra si treba radsej zavolat ale myslim, ze doktori budu normalne pracovat. ved nemozu zase vsetko zastavit! ako by to potom vyzeralo.

matinka

baby ja uz som zufala z tych opatreni:(:(:( to zase aj preventivne prehliadky budu stopnute, ci ako to teraz bude???

Dairis

ahoj, ahoj hildi, dnes som si na teba spomenula a rozhodla som sa, ze ti napisem. chcem vediet, ci si vtedy aj zohnala toho gynekologa hm? co ti povedal milly? priznam sa, ze som na teba uplne zabudla a preto som nepisala. ale aj bola korona a potom vsetko dobiehat, no hrozne to bolo. budem rada, ak odpises.

hildahil

Nie, tomu som nevolala Dairis, ani som nevedela, že nejaký taký v Bratislave je. Idem pozrieť číslo a skúsim, lebo už fakt som zúfala :( Od toho ako som sem napísala som volala ešte ďalším dvom a nič :(

Dairis

ahoj hildi a doktorovi Millymu si skusala volat? lebo on berie stale nove pacientky, no pokial nie si tehotna, lebo tehotne ze neberie.

hildahil

Ahojte žienky, snáď mi tu niekto poradí lebo už som zúfala :( Nemám šťastie a doktorom, ktorým som doteraz volala, mi všetci povedali, že majú plný stav a nové pacientky neberú :( Viete mi poradiť nejakého ženského v Blave, ktorý berie nové? Ďakujem!