Gynekologická ambulancia BA

silvusiq

Áno dovolala som si im akurát včera a sestrička mi povedala, že berú nové pacientky ale že bude lepšie, keď to nechám na január, keďže teraz je zase veľa nakazených. Tak som jej povedala, že mi to nerobí problém a že sa v januári ozvem, vypíšem tie potrebné dokumenty čo treba a snáď budem aspoň od februára ich pacientkou.

karka259

Môže byť, iné diskusie som moc nepozerala tak neviem ale je veľmi dobrý, takže verím tomu:) A volala si? Dozvedela si sa čosi viac?

silvusiq

Ďakujem ti, vyskúšam sa im ozvať :) O ňom som aj v iných diskusiách videla, že ho ženy vychvaľujú a majú s ním dobré skúsenosti :)

karka259

Silvusiq aj my bývame ešte v Ružinove, no na jar asi v máji sa budeme sťahovať. No doktora si neplánujem meniť, lebo som s nim max spokojná:) Chodím k pánovi doktorovi Millymu. Vyskúšaj sa na nich nakontaktovať, či ešte berú nové pacientky, lebo ohľadom toho ti neviem poradiť.

silvusiq

Ahojte dievčatá :) Vidím, že tu je písané Staré mesto a Petržalka, my bývame v Ružinove, viete mi aj tam nejakého ženského doktora poradiť? Ďakujem :)

terria15

matka tak super, to som rada, ze mas preventivnu prehliadku za sebou. on je dobry lekar :-) ked si bola na presnu hodinu objednana, tak to si ani necakala, ze jo?

zazrivienka

adka presne ako si napisala, aj ma vysetrili a konecne mam preventivnu prehliadku z krku :) zase az buduci rok :)

addulaa

Ak mas negativny test, tak nemaju dovod ta nevysetrit!!! A ked si este aj objednana na dany termin, tak to ta isto vysetria, nemaj obavy.

zazrivienka

co mam informacie, tak by nemali byt ziadne zmeny vo vykonavani preventivnych prehliadok a este teraz, ked mame aj preukaz, ktorym sa mozme preukazat, ze sme negativny :D tiez som na piatok objednana na zensku preventivnu prehliadku a normalne planujem ist. a pevne dufam, ze ma aj vybavia, lebo uz to odkladam od jari :/