Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

masajasa

Renata18 tak zalezi aj ake velke deti. Ine je to pri babatkach a ine uz pri vacsich detoch. Ale tak zalezi samozrejme zakazdym od toho, ze aky kupis, na aky typ pleti a podobne. Ale zase ak kupis detsky, tak tam nemusis riesit, ze ci sa mozes aj ty natriet. Dobre je, ze aspon opacne to netreba rozlisovat :)

renata18

to je taky, ze sa mozu aj deti nim natierat? neviem, ci sa to rozlisuje pri vsetkych, niektore su vyslovene, ze urcene pre deti. taky vseobecny by som ale radsej asi kupila. lebo ked kupujem zvlast, tak potom to nestihneme kolkokrat ani cele minut.

agnessca

teraz az pozeram, ze si hladala nejaky opalovak. skoda, ze som skorej neprisla, by som ti napisala, co som vlani objednavala to bolo super, lebo sa hned vsiakol a neostala som po nom mastna. toto uplne nemam rada, ked sa mam niecim natriet a potom mi na pokozke ostane taky film.

danena

No niečo som teda našla a objednala. Reku keď už objednávam, tak nebudem zase len jednu vec, tak som vzala jeden sprej a jeden krém a uvidíme, ktorý bude aký. Teraz len dúfať, že som dobre vybrala :)

problogworld

www.problogworld.com
he then shot a very last-spherical 76 on the carmel, ind., path on wednesday to finish in a tie for 2nd with a 4-over 220, 4returned of winner john marshall butler.i played super,” daly ii advised the indianapolis megastar. “itd had been cool to win, however i still have time. just a couple horrific 3-putts each days, however apart from that i played incredible.

vilka214

Vdaka baby, ja som to ozaj musela nejak prehliadnut alebo co. Skusala som to potom este najst a nasla a aj som rovno objednala. Ano, take nieco som myslela, ked som o tom pisala :)

marcka_64

Diidi no áno, tak som to myslela, že či tam ide niečo špeciálne alebo čo vlastne. A soľ akože normálna taká kuchynská?

danena

Mohol by byť kľudne ak krém, ak by sa dal ľahko rozotierať, to mi príde také najpraktickejšie. Alebo potom ten sprej. Faktor asi čo najvyšší by som zvolila, predsa len to slnko je také záludné. Veď práve, že je toho toľko na výber, že neviem od čoho sa odraziť.

klaksima

to by si chcela nejaky krem, gel, sprej alebo v akej forme? vyberala by som teda podla tohto a okrem ineho aj podla toho, ze aky chces ochranny faktor. da sa vyberat aj podla, na aky typ pleti a pokozky by si ho chcela. aj ci parfumovany alebo nie. ono sa to nezda, ale tych faktorov, podla ktorych vyberat je celkom dost.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?