Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

stanka292

tak ono niekedy fakt treba len poskusat viacero vyrobkov/produktov, aby si prisla na to, ktory je pre teba ten najvhodnejsi. niekedy to trva, kym natrafis na ten idealny, ktory ti aj prinesie nejaky vysledok.

darienka

ale akoze realne to funguje, pomaha? vidis vysledky? ja osobne som uz skusala viacero produktov na plet, ale akosi sa mi neosvedcilo zatial nic.

stanka292

kazda zena by mala mat tu svoju kazdovecernu rutinu a venovat sa proste len sebe:) dopriat si cas, zrelaxovat, celkom vypnut, vela ludi nechape, ake je toto dolezite.

Jarunka12

No ja to mám tak na mesiac, ale to sú väčšinou tak všetky balené, si myslím:) Keďže by si to mala používať každý deň, ja si to dávam konkrétne každý večer, to mám takú tú svoju večernú rutinu, tak to tak vydrží zhruba:)

Jarunka12

áno, áno, oplatí sa istotne, je to výhodné, keď si vieš takto nakupovať pekne z pohodlia domova, kto to vymyslel, tak bol akože pán :D kedysi sa možno ľahšie žilo, ale toto tu predtým nebolo a to bola chyba :D

alicka34

Ja tieto ampulky pouzivam tiez uz nejaku dobu a ta plet je akoby vyhladenejsia, mala som aj take jemne vrasky okoli oci, ale nastastie len ked som sa usmievala, cize nic hrozne :D Objednavala som z Najlekarne, za mna super, kedze nemusim nikam behat. A tiez si myslim, ze pouzivanie takychto veciciek je viac ako nevyhnutne, ak chce clovek dako vyzerat po 4Otke :D

Jarunka12

Ja používam už nejaký ten čas, sú aj rôzne krémy, ampulky. Ja mám konkrétne doma práve tie ampulky. Tiež som toho názoru, že už proste v určitom veku treba pristupovať k tej pleti trošku inak a viac sa o ňu starať.

hricka00

ma niekto skusenost s pouzivanim vitaminu A na plet? pocula som teda, ze po 30 by bolo fajn to brat, neviem, co je na tom pravdy a ci to aj realne funguje, tak by ma zaujimal vas nazor. predsalen ta plet uz nevyzera ako ked som mala 15 a myslim si, ze sa o nu treba starat neustale.