Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

marcka_64

Zziara ono ani nie že podľa plemena, on sa dá ten obojok stiahnuť ako potrebuješ. Ale čo je odlišné pri nich, tak to je dĺžka alebo teda skôr čas, počas ktorého sú účinné.

zziara

miahu akoze tie obojky, to ma hned zaujalo, aj som si to pozerala. len neviem, ze podla coho mam vybrat. ze ci su tak robene, ze vsetky obojky mozu mat vsetky plemena, alebo sa to nejak deli napriklad ze na male a velke psiky.

diidi

masajasa a nejaky by si mi vedela poradit? lebo cim je ten vyber vacsi, tak tym viac som ja v tom stratena a teda tuto na eshope, ale ze uplne. neviem, co si mam zadat, ze podla toho by som sa mala rozhodnut.

sachovanka

Lojniss toto byva u mna zakazdym take kriticke, ze ci objednat alebo nie. Ked nemam este skusenost a neviem ako je to presne s tym dodanim. Lebo raz som objednavala cizmy a cakala som na ne vyse mesiaca. To akoze dakujem pekne, za ten cas som si uz aj kupila ine, lebo som potrebovala. Ale tak som rada teda, ze s lekarnou mate dobre skusenosti.

miahu

zziara to budes mat najlepsie, ked si to sama pozries. lebo je tam toho proste vela, to keby ti ma niekto vsetko vypisat, tak by to bola sprava na pol strany. ale co mi napada, tak su tam napriklad aj obojky proti kliestom pre psikov, to bude teraz ochvilu take dost aktualne.

zziara

marcka pre tie zveratka tam je co konkretne? akoze tiez nejake lieciva ci aj granulky a nejake veci na vycvik pre psikov napriklad?

marcka_64

Dobraja vieš čo, dokupovala som takú klasiku, niečo na teplotu, niečo od kašla, na nádchu, kalciový sirup. Ja som skôr takéto veci teraz brala. Ale nájdeš v pohode aj kozmetiku napríklad, pre zvieratká kadečo a čo ma akože tak najviac prekvapilo z toho výberu, tak bola elektronika.

marcka_64

Sachovanka ako pozerám, tak baby tu majú tiež debatku o tom eshope, čo som z neho aj ja objednávala. Tak nechcem sa zbytočne opakovať, tak si skús pozrieť tie posledné príspevky a všetko sa podozvedáš :)

lojniss

uz som robila niekolko objednavok odtial a kazda jedna prisla nacas a nic v nej nechybalo :) podla mna, keby sa nieco take pritrafilo, tak by to tu uz niekto spomenul. s tymto by som si tazku hlavu nerobila, pokial len toto ta brzdi v tom, aby si si objednala.

sachovanka

Masajasa a mas dobru skusenost s tymto eshopom? Reku ci sa ti nestalo tak, ze by ti nieco nebolo prislo alebo by dlho trvalo dodanie alebo nieco podobne.