Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

miahu

teraz pozeram, ze odkaz vymazany a to co sa stalo? som bola pozriet, ci to nezmizlo z eshopu, ale nie. je to taky vitaminovy balicek, ze vitamin A + E.

Emmma

Ale Vilka akože nie, ja som našla aj balíček a dokonca je aj v akcii teraz zlacnený o niekoľko eur. -odkaz odstránený- Takéto niečo si myslela? Mohlo sa stať, že si prehliadla.

vilka214

Peltyra ano ano, nasla som to. Vies co, teraz tam balicky neboli, ale bolo tam taka ponuka, ze zakaznici, co si kupovali Toto, tak si zakupili aj nasledovne produkty. Tak z toho som tak nejak vychadzala. Vsak mam vsetko uz aj doma, len nechcem zatial pisat nejake hodnotenia, lebo zase je to kratko na to, aby som to vedela poriadne zhodnotit. Ale mam z toho dobry pocit.

diidi

marcka taky solny roztok. len vodu so solou v istom pomere. neviem to presne naspamat, zakazdym si to radsej pozriem, kym idem preplachovat, nech to nezarobim nejak silne, vies ako. ale netreba dokupovat nic uz dalsie, ak si na toto narazala.

sachovanka

Lojniss tak to teda vyskusam, ked hovoris, ze u teba je to zakazdym fajn. Aj co som tu tak pozerala, tak take v pohode veci pisali baby o tej lekarni.

peltyra

... vilka odporucam pozriet si eshop, co spominala par prispevkov dozadu naty... uz som robila odtial niekolko objednavok... pred vianocami som ako darceky objednavala presne tuto monodermu, co si spominala a vtedy boli aj take balicky kadejake... tak skus aj to pozriet, ze ci to takto nebudu mat aj teraz... by ti to asi ulahcilo vyber a rozhodovanie...

marcka_64

Diidi už sa na to dlhšie odhodlávam, lebo som len chválu na tie kanvičky počula a čítala. Však ono to zase nie je nejaká drahá záležisť. A čo tam dávaš? Akú vodu? To sa niečo do nej pridáva tuším, nie?

vilka214

Tak ja asi skusim najskor len tak samostatne tie ampulky a potom uvidime, ze ci bude treba este aj nieco dalsie... a nemas nejaku overenu stranku, odkial sa oplati objednat?... ja teraz marodim a nechcem riskovat kontrolu...

lienerka55

vilka tak to je uz asi na tebe, ze ci ti bude stacit takto starostlivost alebo budes pouzivat aj nieco ine. v tomto sme kazda ina si myslim. niekto sa natrie indulonou a niekto ma odlisnu kozmetiku na rano aj na vecer. teraz nepouzivas nic?

diidi

naty ja som minule tak fajne objednavala konvicku na preplach nosa. taka ti je fajna, som nechcela tomu verit, ze to vie tak rychlo pomoct. lebo samozrejme som bola taka skepticka voci tomu a celemu tomu procesu, ze si mam vodu nosa naliat. ale velmi mi to pomohlo, skor sa mi uvolnili dutiny a presla nadcha.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.