Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

vilka214

Vdaka baby, ja som to ozaj musela nejak prehliadnut alebo co. Skusala som to potom este najst a nasla a aj som rovno objednala. Ano, take nieco som myslela, ked som o tom pisala :)

marcka_64

Diidi no áno, tak som to myslela, že či tam ide niečo špeciálne alebo čo vlastne. A soľ akože normálna taká kuchynská?

danena

Mohol by byť kľudne ak krém, ak by sa dal ľahko rozotierať, to mi príde také najpraktickejšie. Alebo potom ten sprej. Faktor asi čo najvyšší by som zvolila, predsa len to slnko je také záludné. Veď práve, že je toho toľko na výber, že neviem od čoho sa odraziť.

klaksima

to by si chcela nejaky krem, gel, sprej alebo v akej forme? vyberala by som teda podla tohto a okrem ineho aj podla toho, ze aky chces ochranny faktor. da sa vyberat aj podla, na aky typ pleti a pokozky by si ho chcela. aj ci parfumovany alebo nie. ono sa to nezda, ale tych faktorov, podla ktorych vyberat je celkom dost.

danena

Keď spomínate vitamíny a rôzne ďalšie podobné produkty. Objednávali ste aj nejaké opaľovacie krémy? Konečne to vonku vyzerá, že by aj slnečno a teplejšie mohlo začať bývať, tak by som sa chcela dopredu na to pripraviť. Zatiaľ som kupovala len také v drogérii, čo som prvé zbadala, ale tak chcela by som teraz niečo také lepšie vyskúšať, len neviem, od čoho sa odraziť.

miahu

teraz pozeram, ze odkaz vymazany a to co sa stalo? som bola pozriet, ci to nezmizlo z eshopu, ale nie. je to taky vitaminovy balicek, ze vitamin A + E.

Emmma

Ale Vilka akože nie, ja som našla aj balíček a dokonca je aj v akcii teraz zlacnený o niekoľko eur. -odkaz odstránený- Takéto niečo si myslela? Mohlo sa stať, že si prehliadla.

vilka214

Peltyra ano ano, nasla som to. Vies co, teraz tam balicky neboli, ale bolo tam taka ponuka, ze zakaznici, co si kupovali Toto, tak si zakupili aj nasledovne produkty. Tak z toho som tak nejak vychadzala. Vsak mam vsetko uz aj doma, len nechcem zatial pisat nejake hodnotenia, lebo zase je to kratko na to, aby som to vedela poriadne zhodnotit. Ale mam z toho dobry pocit.

diidi

marcka taky solny roztok. len vodu so solou v istom pomere. neviem to presne naspamat, zakazdym si to radsej pozriem, kym idem preplachovat, nech to nezarobim nejak silne, vies ako. ale netreba dokupovat nic uz dalsie, ak si na toto narazala.

sachovanka

Lojniss tak to teda vyskusam, ked hovoris, ze u teba je to zakazdym fajn. Aj co som tu tak pozerala, tak take v pohode veci pisali baby o tej lekarni.