Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

zuzinecka88

Zdravim vas, pripnem sa sem, nasla som si nieco o vitamine A, vraj je teda dobry na plet, a predsalen po 30tke ta plet nie je uplne co to byvalo, uz sa samozrejme objavuju nejake tie vrasky, tomu sa nevyhne asi ziadna z nas :D No a myslim si, ze je vhodne sa o nu starat tak trochu viac, denny krem je podla mna malo. Mate s nim niekto realnu skusenost?:)

hricka00

ma niekto skusenost s pouzivanim vitaminu A na plet? pocula som teda, ze po 30 by bolo fajn to brat, neviem, co je na tom pravdy a ci to aj realne funguje, tak by ma zaujimal vas nazor. predsalen ta plet uz nevyzera ako ked som mala 15 a myslim si, ze sa o nu treba starat neustale.

valinka

Ja zvyknem kupovať toho Predatora, z toho majú aj viacero druhov na výber, že či pre deti, pre dospelých alebo neviem aké ďalšie možnosti ešte.

diidi

mi tak napadlo, ze aj take repelenty by nebolo odveci popozerat. cez vikend sme boli na takej malej turistike a dominali sme este od vlani co sme mali, tak musim objednat, nech stihne prist do dalsieho vikendu, nech sa mozeme niekam vybrat a nemusim potom mat dva dni paniku a vsetkych nas obzerat, ci sme si nahodou nepriniesli nejaky zahryznuty nacucany suvenir.

lojniss

vlani som na skusku objednala la roche posay 30tku. to je podla mna taka zlata stredna cesta. lebo co som raz citala, tak, ze medzi 30 a 50 nie je az taky vyrazny rozdiel ako medzi 30 a tymi nizssimi faktormi. jaj a objednavala som taky, co je pre citlivu plet, ktora aj zle znasa slnko, to sa oznacuje aj ako slnecna alergia. nemam sice pocit, ze by som nou trpela, ale citim sa tak prijemnejsie potom, ta pokozka je taka ina ako ked si dam obycajny opalovak.

masajasa

Renata18 tak zalezi aj ake velke deti. Ine je to pri babatkach a ine uz pri vacsich detoch. Ale tak zalezi samozrejme zakazdym od toho, ze aky kupis, na aky typ pleti a podobne. Ale zase ak kupis detsky, tak tam nemusis riesit, ze ci sa mozes aj ty natriet. Dobre je, ze aspon opacne to netreba rozlisovat :)

renata18

to je taky, ze sa mozu aj deti nim natierat? neviem, ci sa to rozlisuje pri vsetkych, niektore su vyslovene, ze urcene pre deti. taky vseobecny by som ale radsej asi kupila. lebo ked kupujem zvlast, tak potom to nestihneme kolkokrat ani cele minut.

agnessca

teraz az pozeram, ze si hladala nejaky opalovak. skoda, ze som skorej neprisla, by som ti napisala, co som vlani objednavala to bolo super, lebo sa hned vsiakol a neostala som po nom mastna. toto uplne nemam rada, ked sa mam niecim natriet a potom mi na pokozke ostane taky film.

danena

No niečo som teda našla a objednala. Reku keď už objednávam, tak nebudem zase len jednu vec, tak som vzala jeden sprej a jeden krém a uvidíme, ktorý bude aký. Teraz len dúfať, že som dobre vybrala :)