Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

malanynka

masajasa no to je diskutabilne, ci je lahke vybrat, ked je velky vyber. napriklad ja sa potom tazsie rozhodujem :D ale kazdopadne lepsie, ked je z coho vyberat :)

agnessca

diidi no ved prave, to sa mi na tych ampulkach paci, ze to mas vlastne tu jednu davku rovno pripravenu. len ako citam, ze co pise masajasa, tak bude zrejme treba este nieco dalsie na taku tu celkovu starostlivost. tak budem muset este nieco pozriet k tej monoderme. kamoska mi spominala cerave, ze maju fajn kremy, tak si to chcem popozerat, ci aj toto budem vediet rovno objednat.

masajasa

Diidi ono keby si aj chcela kombinovat s niecim dalsim, napriklad nejaky denny, nocny krem, co by som aj odporucila, tak si ale treba najst nieco ine, nejaku inu znacku. Lebo tato monoderma, co sa spomina, tak to su vylucne len ampulky. Nehovorim, ze to je zle, oni su akoze super, naozaj ucinne. Ale teda uz tu dalsiu kozmetiku nerobia. Ale na tej najlekarni je toho tolko na vyber, ze nebude problem si nieco vybrat.

sachovanka

Marcka z ktorej lekarne si objednavala? Lebo co viem, tak je viacero eshopov, co maju takyto lekarensky sortiment v ponuke.

miahu

dobraja samozrejme, ze sa to da aj takto. to uz si vies sama navolit potom ked zadavas adresu a vyberas si moznosti dopravy :)

diidi

agnessca no ja zatial len tie ampulky. ja som v tomto taky zaciatocnik amater. aj v tomto so si nechala poradit od bab. aj ze co objednat a aj ze odkial. takze neviem, ci som vhodny adept na tuto otazku. ale akoze ta monoderma sa mi fakt paci. je to take sikovne, ze nemusim travit kopec casu v kupelni.

agnessca

ako dlho prosim ta pouzivas tuto kozmetiku co si spominala? a to len tie ampulky, o ktorych sa pise, ci aj nejake ine produkty? sa mi paci, ze sa to da takto objednat, to je take sikovne. len ked uz, tak by som si taku kompletnu komplexnu objednavku chcela spravit, tak ze ci sa to vyplati odtial co pises.

marcka_64

Tak už aj ja patrím do skupiny úspešných objednávateľov z lekárne. Všetko som tam našla, čo som potrebovala pokúpiť :)

diidi

alexaja ano moja, ostavam ja veru verna tej monoderme. akoze je to jedna z mala znaciek kozmetiky, co mi robi dobre a tato je za prijatelnu cenu, takze nejdem spekulovat nieco inaksie, vsak naco aj.
lojniss tak to teda je rozdiel, ked hovoris, ze takto dlho si cakala odniekal na balik. to normalne tuto na slovensku si objednavala ci zo zahranicia? potom by to este ako tak zmysel davalo. ale co sa tyka tejto najlekarne, tak tam je to bezne tie dva dni, co sa tyka dodania.