Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

peltyra

... vilka odporucam pozriet si eshop, co spominala par prispevkov dozadu naty... uz som robila odtial niekolko objednavok... pred vianocami som ako darceky objednavala presne tuto monodermu, co si spominala a vtedy boli aj take balicky kadejake... tak skus aj to pozriet, ze ci to takto nebudu mat aj teraz... by ti to asi ulahcilo vyber a rozhodovanie...

marcka_64

Diidi už sa na to dlhšie odhodlávam, lebo som len chválu na tie kanvičky počula a čítala. Však ono to zase nie je nejaká drahá záležisť. A čo tam dávaš? Akú vodu? To sa niečo do nej pridáva tuším, nie?

vilka214

Tak ja asi skusim najskor len tak samostatne tie ampulky a potom uvidime, ze ci bude treba este aj nieco dalsie... a nemas nejaku overenu stranku, odkial sa oplati objednat?... ja teraz marodim a nechcem riskovat kontrolu...

lienerka55

vilka tak to je uz asi na tebe, ze ci ti bude stacit takto starostlivost alebo budes pouzivat aj nieco ine. v tomto sme kazda ina si myslim. niekto sa natrie indulonou a niekto ma odlisnu kozmetiku na rano aj na vecer. teraz nepouzivas nic?

diidi

naty ja som minule tak fajne objednavala konvicku na preplach nosa. taka ti je fajna, som nechcela tomu verit, ze to vie tak rychlo pomoct. lebo samozrejme som bola taka skepticka voci tomu a celemu tomu procesu, ze si mam vodu nosa naliat. ale velmi mi to pomohlo, skor sa mi uvolnili dutiny a presla nadcha.

naty_gresova

Neviem, že čo si myslela, že ti pomohlo, lebo keď kliknem na odkaz, tak ma len hodí na nejakú stránku a nie na konkrétny produkt. Tiež si ale objednávam kozmetiku takto z eshopov, ale ja zase z najlekaren.eu.

vilka214

Tie Monoderma ampulky... ked si ju chcem dat na tvar, tak potom uz nemusim akoze ziadne dalsie kremy?... len si akoze umyjem, vycistim poriadne tvar a potom ide na rad ampulka?...

masajasa

Diidi normalne si daj len nocny krem a nocny krem vyhladat. A vyberaj aj podla toho, ze na aky vek je urceny, to by som obzvlast odporucila sledovat pri vybere. Lebo tie kremiky obsahuju kadejake latky a je su usposobene prave tomu veku. A teda este pozeraj, ze aky typ pleti su urcene.

lojniss

sachovanka tak ja uz mam tiez kadejake skusenosti s eshopmi, takze to uplne chapem, ze si uz opatrnejsia, ked mas skusit nejaku novu stranku. ale akoze za mna najlekaren ozaj velmi dobre funguje, ci uz akoze samotna stranka alebo to dodanie a komunikacia.