napiste ako ste schudli

theshag

Ahoj Petopepe, ešte mám jednu otázku týkajúcu sa Black Mamby: keďže obsahuje efedrín, netriasli sa Ti z nej ruky? Alebo si nemal iné vedľajšie účinky? A aj si pri užívaní držal nejakú diétu a cvičil? Ak budem držať prísnu diétu ale nebudem nejako extrémne cvičiť, len taký bežný denný pohyb (nemôžem sa veľa hýbať, kvôli kĺbom), schudnem aj tak s tou Čiernou Mambou? Ďakujem za odpoveď...

simiona

Môj rekord bol 4-5 kg dole po tom, ako sa mi frajer 2 týždne vôbec neozval a neskôr cez mesenger oznámil, že bude lepšie sa rozísť. To za necelé 3 mesiace išli kilá dole, hoci som nechcela.

jarmila1

Dobry den, chudnut treba urcite pomaly, nikam sa neonahlajte. Treba telo pripravit na dietu. Zacnite detoxom, pat az sedem dni, vela ovocia , zeleniny , vody, caju. Potom prejdite a dietu najlepsie vyradit pecivo a prilohy.

Tomas12345

dobreuz :

Vsak ale ja to nemám len z internetu, je to všeobecne známe že po postupnom vysadení mucnych jedál sa chudne a navyše poznám i niekolko prípadov ludí ktorí takto schudli.

Dara6699 :

Dara, mne je uplne jedno aký mechanizmus to vylúčenie mucnych jedál má, to nie je podstatné pozerať na mechanizmus účinku, dôležité je len to že ludia ktorí múčne jedlá prestali jesť odrazu schudli.

"Prosím ťa už nerad ľuďom obmedziť múku lebo ťa celozrnná obsahuje veľa vlákniny, vitamínov skupiny b a dôležité pomalé sacharidy."

No paradoxne presný opak je pravdou než to čo hovoríš. Práveže múčne výrobky neobsahuju takmer žiadne dôležité živiny, a práve preto je najlepšie vynechať práve múčne jedla. Horšie by už bolo kebyže človek chce vynechať napríklad také mäso ktoré dôležité živiny skutočne obsahuje, alebo napríklad mliečne výrobky (napr. vápnik). Vlákninu i vitamíny B (schválne, vieš kaké velké množstvo vitamínov B celozrnná muka obsahuje ?) sa dá viac než dosť doplniť zo zeleniny, a pomalé sacharidy nápodobne, múcne jedla predsa nie su jedinym zdrojom pomalých sacharidov.

Dara6699

Petopepe a to chceš povedať že len vďaka tomu si schudol? To si vôbec nezmenil stravu a nepridal šport? Veď to by všetci boli chudi keby existovali také zázraky na chudnutie.

petopepe

mila THESHAG , ked si objednavam na stranke dietlabs.eu pride mi to max do 5 dni. Postovne je len 5 euro a produkt je 29 euro. Na sr urcite nedoporucujem , udajne vela fejkov je tu preto nerad riskujem , tam to mam osobne odskusane ...A ci robim reklamu ? robim reklamu len tomu kto si to zasluzi ako konzument a tato stranka je pecka takze samozrejme s radostou sa podelim so svojou pozitivnou skusenostou aby aj ostatny ludia s podobnym problemom ako mam ja si mohli vybtrat ...takze vela stastia schudnut

petopepe

mila THESHAG , ked si objednavam na stranke dietlabs.eu pride mi to max do 5 dni. Postovne je len 5 euro a produkt je 29 euro. Na sr urcite nedoporucujem , udajne vela fejkov je tu preto nerad riskujem , tam to mam osobne odskusane ...A ci robim reklamu ? robim reklamu len tomu kto si to zasluzi ako konzument a tato stranka je pecka takze samozrejme s radostou sa podelim so svojou pozitivnou skusenostou aby aj ostatny ludia s podobnym problemom ako mam ja si mohli vybtrat ...takze vela stastia schudnut