napiste ako ste schudli

Flower846

neskoro ste sa zobudili, do plaviek už nestihnete schudnúť, na pláži či kúpalisku budete musieť vystaviť na obdiv aj svoje tukové vankúše :D.

Mozolka

Ahoj,
ja som mala podobný problém po 1. dieťati som nemohla schudnúť z 82 kg na svoju pôvodnú váhu, skúsila som rôzne jedálničky, tréningové plány či spaľovače. Po márnej snahe mi známa poradila stránku www.sibutramin.cz kde som si na jej odporúčania kúpila Yeduc +, bála som sa, že len ďaľšie marketingové ťahy, najprv som brala len tabletky a podarilo sa mi 3 až 4 kg týždenne. Neskôr keď sa mi podarilo režim doma nastaviť pripojila som aj kardio vo fitku a šlo to na 5 až 6 kilo týždenne. Teraz som absolútne bez tabletiek a svoju váhu si stále držím a necítim ani pocit hladu a nutkanie stále jesť ako tomu bolo pred tým. :) Skús to možno to pomôže aj tebe nastaviť svoj režim.

Chudnutielahko

Čaute. Chcete schudnúť a neviete ako? Stále zlyháš? Si plný výčitiek že sa ti to nikdy nedarí? Chcete sa zbaviť hromady telesného tuku a cítiť sa fit? Je úplne jedno či máš 15 alebo 50 rokov, aj ty máš právo a možnosti byť bez nadmerného tuku. Napíš mi na mail tomsukovsky8@gmail.com a tuku sa zbaviš.

ProsteLukas

PS: dal som dole 50kg a jojo efekt ziadny, kedze cvicim dalej a citam si zlozenie potravin, fakt neskutocny odpad v obchodoch predavaju, napr parky co maju 13% masa, nie su parky. Mliecne vyrobky jem len slovenske, je tam skutocne mlieko, ziadne Ecka a apod. Kura tiez len slovenske. Nemam vobec nic proti poliakom, ale tie produkty nie su take lacne bezdovodne, polskym potravinam sa vyhybam. Este k jojo efektu, chudnutie nekonci tym, ze si schudla ;)

ProsteLukas

Neprezierat, mat pestru stravu, cvicit aspon 3x do tyzdna (2hod), nejest sladkosti, pecivo, chleba max do 20-30 sacharidov, alkoholu co najmenej, ziadne sladene napoje, pit cerveny a zeleny caj, pred treningom si mozes dat napr L-karnitin, budes sa sice potit viac, ale to je dobre. Ak nechces cvicit, tak jedine prisna dieta (ja som zo zaciatku jedol rok len 1x denne). Ak nechces cvicit, ani sledovat co jes (davaj bacha na sacharidy a nezdrave tuky) a nemas pevnu volu, tak s tym ti naozaj nikto nepomoze. BTW mal som 140kg a dal sa dokopy, takze urcite viem, o com hovorim. Hlavne sa nevyhovarat. Ak nechces cvicit v posilke, kup si cinky, kukni si zakladne cviky na nohy, brucho, chrbat atd atd a cvic doma...

dobreuz

Všetky tabletky, spaľovače atď. sú blbosti, už to konečne pochopte a pochopte aj to, že pre dobrú postavu a zdravie musíte niečo urobiť ( cvičiť a racionálne sa stravovať) a nie len vyplakávať!