napiste ako ste schudli

Schudolsom

Ja som schudol tak, ze som prestal jest pravidelne, ale zacal.som jest len vtedy, ked som hladny a mam chut jest, ziadne take, ze vtedy a vtedy sa to ma a ze nevyhadzovat jedlo, ze to je skoda - nuz nie je, lepsie vyhodit, ako z toho pribrat, cize zacal som aj nedojedat a prestal som sa prezierat. Isiel som z 96 na 82 kg, dokonca mi to kleslo az na 77, ale to som bol moc chudy, tak som sa nejako donutil pribrat. Teraz je zaklad sa kazdy den vazit, aby som si mohol hned skorigovat vahu, ak by sa pohla kam nechcem - je to ovela lahsie ako to potom riesit ak clovek vela priberie.

denisaf

ahoj ja som zacala pravidelne ranajkovat+ vypijem nalacno 2 pohare vody pretoze rano sa startuje metabolizmus a ubrala som na veceriach veceru mam najmensiu z celeho dna.... treba obmedzit samozrejme sladkosti a cokolady ovocie mozes ale len doobeda urcite nie poobede a vecer.Takze hlavne ziadne vecerne prejedanie neist precpana spat a ubrat sladkosti

Kami91

Velmi pekny vysledok Monicab. Ja uz teraz mam -14kg len vyluzenim peciva za 3 mesiace a ziadne cvicenie navyse. Ale som dost vysoky na mne sa tie kg lahko zbieraju takze to moze zniet vela tych 14kg.

eviku777

zalezi kolko chces schudnut. mne stacilo 3-4 kg aby som sa citila lepsie a to som dosiahla tym ze som
uplne vylucila pecivo akekolvek aj tmave a sladkosti. inak nic som nezmenila jem 5-7 x denne aj neskorsie vecer. necvicim len som zacala chodit do prace jednu cestu peso- 2 km

Laquesabe

KristinaHulin !!!!! Dvadsiate tvoje zmenene meno a pod kazdym zalozi temu o chudnuti a nasledne pod ibym menom si odpovie a SPROPAGUJE produkty a stranku kde pracuje !!!!! klamarka sprosta !!! odpal tu nic nepredas !!!!!!!!!!!!!

Kami91

Ja som na to isiel trosku inak, do telefonu som si stiahol aplikaciu do ktorej som si zapisoval vsetko co som skonzumoval vola sa - kaloricke tabulky.
Z toho vsetkeho co som bezne jedol som realne prisiel na to, ze vsadespominane pecivo je problem a ked som sa pozeral na tie cisla tak je to pravda. Bolo to tazke lebo pecivo mi tvorilo tak 50% jedalnicka ale naucil som sa mu vyhybat a za 2 mesiace 11 kg dole bez cvienia.
Miesto horalky alebo kroasantu na ranajky si dam jogurt a dostanem do seba menej energie ale viacej zivin.
Dobra to pomocka jeto zadara odporucil by som to isto.