napiste ako ste schudli

Thinspo

Držala som párkrát diétu podľa anorektičiek...viem, nieje to zdravé a tak...nie dlho, len 3 mes. a -15 kg hneď druhý mesiac ako nič. K tomu pravidelne 2hod rýchla chôdza+beh. Predtým som cvičila, zdravo sa stravovala a váha sa nehla nadol, tak som to riskla a podarilo sa. Dnes by som potrebovala znovu nabehnúť na tú istú dietu, teda skôr polohladovku, ale už to nedokážem. Na mňa cvičenie a úprava stravy proste nezaberá. Máte s tým niekto skúsenosti?

KristinaHulin

Zas radiklane byt proti dobre nastavenym dietam je nezmysel. Ja som skvele schudla s dietou od prodietix.sk (skus pozriet web). Maju tam kalkulacku, ktora ti dietu nastavi presne, ak k tomu spravne doplnis stravu AJ PO SKONCENI diety, ziadny jojo efekt sa nekona. Teda minimalne u mna a aj sestry, ktore sme vdaka tomuto skvel schudli sa nekonal. Drz sa :)

verify

plavaren plavaren plavaren 3-4x tyzdenne...nonstop hodinu plavaj a uvidis tie zmeny...a nejedz pecivo...a sladke...aspon na cas...

Lucifuk39

Ahoj, v prvom rade sa vykasli na akekolvek diety. Ziadna dukanka, keto, citronova, mrkvova a neviemaka zazracna dieta ti dlhotrvacny efekt neprinesie, akurat tak ti prinesie jojo efekt a priberies naspat raz tolko.

Najlepsia volba je zdrava,pestra strava, vela ovocia, zeleniny- najlepsie doma vypestovanej, chude masko, dokonca mozes aj prilohy, ale v mensom mnozstve.vyrad biele pecivo, nahrad celozrnnym, ale pozor na oklamane biele pecivo nafarbene karamelom! najlepsie ak si ho aj doma sama upecies, receptov je na internete habadej :-) sladke takisto vyrad. ak mas chut na sladke, daj si tablicku cokolady 80% alebo oriesky - neprazene a nesolene. a co je najdolezitejsie, treba papat 5-6x denne v mensich porciach a dodrziavat pitny rezim- cista voda je najlepsia, prip. s citronom :-)

a v druhom rade treba zapojit pohyb. nemusis chodit do fitka, cvicit sa da aj doma. poskac si, tancuj, alebo staci ak sa kazdy den pojdes na polhodinu - hodinu prejst rychejsou chodzou. potom uz sama uznas za vhodne, ci zapojis aj ine cvicenie, super je cvicit s vlastnou vahou, nepotrebujes ziadne naradie, stacia ti aj dve flase vody miesto ciniek ;-)

mne sa takto podarilo zatial zhodit 14kg. a stale to ide dole, treba len chciet.

drzim palce ;-)