napiste ako ste schudli

kokoska321

Zmena stravy ..... viac jesť ovocie zeleninu a hlavne piť veľa vody a bylinkovych čajov najlepšie čerstvých. Ja som vylúčila pečivo, cestoviny, syry, mlieko. Skúsim opísať svoj denný jedálniček aj z doplnkami. Niekomu nemusí pomôcť ja som touto zmenou nechcela chudnúť ale potrebovala som odľahčiť hlavne od varenej stravy ktorá je ťažko stráviteľna a naštartovať trávenie ale schudla som bohužiaľ neviem koľko. Upozorňujem že niesom žiadny lekár ani dietolog takze to čo vyhovuje mne nemusí Vám.

Ráno: 2 Lyžičky psylia zapiť vodou aspoň 3dcl, 1 tabletku probiotík zapiť acidkom až po pól hodinke raňajky ovsené vločky s bananom/pomarančom/broskynou/čučoriedkami (s nejakým mäkkým ovocím podľa chuti) zalejem acidkom alebo vodou hodím do mixera aby sa vytvorila kaša zlejem do misky pridám 2lyzicky chia semienok dobre je si ju ochutiť kokosom alebo nejakými orieškami. Zistila som že po takýchto raňajkách nemám chuť na sladkosti ani slané pochutiny.

Obed: šalát bez zálievky alebo zas nejaké ovocie, 2x až 3x za týždeň si doprajem mäso ale nie kuracie príloha zas iba zelenina môže byt dusená (žiadne omáčky a zemiaky ani ryžu neodporúčam ako prílohu) , keď nestíham jesť tak si zarobím iba proteín s vodou a chia semiackami

Večera: zas kasa,proteín alebo šalát jednoducho nejaké ľahko stráviteľné jedlo a pred spaním opäť 2 Lyžičky psylia zapiť vodou aspoň 3dcl, 1 tabletku probiotík zapiť acidkom

Pitný režim: čistá voda, minerálna voda, bylinné čaje
Snacky: ovocie, zelenina dobre je chrumkať uhorku alebo mrkvu ak dostanete chuť na slané pred telkou :D

Denne aspoň 8000krokov prechádzky sú super pre niekoho koho nebaví cvičiť. Potom je fajn beh koho baví aspoň 5km každý druhý deň alebo nejaký kolektívny šport ako napr korčuľovanie.

Hlavne to nebrať ako diétu ale zmenu životného štýlu najlepšie je keď si to prispôsobi každý sám sebe ako mu to vyhovuje aby sa cítil dobre nájsť jedla ktoré mu chutia a aktivity ktoré ho bavia. Good luck :)

Pag

Tak, ja som pribral tak, ze som zacal viac posilnovat, najprv vaha isla dole, ale potom to uz islo pekne hore, kilecka sa lepili jedna radost, tiez pomaha pocas priberania aj to, ked cele dni presedis pri kompe, alkohol doda tiez dalsie aditivne a nepotrebne kalorie a joulaky, tiez slqdke vody pomahaju nabrat jak sa patri. Na co sa ty tu do papouce pytas?? Ze ako schudnut?? Tak to som ti asi poradil dobre, hoci som opisal priberanie. Urob opak a das to! A kebyze to nevyjde, napis, tiez potesi, ci vlastne nepotesi.

Flower846

neskoro ste sa zobudili, do plaviek už nestihnete schudnúť, na pláži či kúpalisku budete musieť vystaviť na obdiv aj svoje tukové vankúše :D.

Mozolka

Ahoj,
ja som mala podobný problém po 1. dieťati som nemohla schudnúť z 82 kg na svoju pôvodnú váhu, skúsila som rôzne jedálničky, tréningové plány či spaľovače. Po márnej snahe mi známa poradila stránku www.sibutramin.cz kde som si na jej odporúčania kúpila Yeduc +, bála som sa, že len ďaľšie marketingové ťahy, najprv som brala len tabletky a podarilo sa mi 3 až 4 kg týždenne. Neskôr keď sa mi podarilo režim doma nastaviť pripojila som aj kardio vo fitku a šlo to na 5 až 6 kilo týždenne. Teraz som absolútne bez tabletiek a svoju váhu si stále držím a necítim ani pocit hladu a nutkanie stále jesť ako tomu bolo pred tým. :) Skús to možno to pomôže aj tebe nastaviť svoj režim.

Chudnutielahko

Čaute. Chcete schudnúť a neviete ako? Stále zlyháš? Si plný výčitiek že sa ti to nikdy nedarí? Chcete sa zbaviť hromady telesného tuku a cítiť sa fit? Je úplne jedno či máš 15 alebo 50 rokov, aj ty máš právo a možnosti byť bez nadmerného tuku. Napíš mi na mail tomsukovsky8@gmail.com a tuku sa zbaviš.

ProsteLukas

PS: dal som dole 50kg a jojo efekt ziadny, kedze cvicim dalej a citam si zlozenie potravin, fakt neskutocny odpad v obchodoch predavaju, napr parky co maju 13% masa, nie su parky. Mliecne vyrobky jem len slovenske, je tam skutocne mlieko, ziadne Ecka a apod. Kura tiez len slovenske. Nemam vobec nic proti poliakom, ale tie produkty nie su take lacne bezdovodne, polskym potravinam sa vyhybam. Este k jojo efektu, chudnutie nekonci tym, ze si schudla ;)