napiste ako ste schudli

dobreuz

Všetky tabletky, spaľovače atď. sú blbosti, už to konečne pochopte a pochopte aj to, že pre dobrú postavu a zdravie musíte niečo urobiť ( cvičiť a racionálne sa stravovať) a nie len vyplakávať!

blackmmmmm

Ahojte ja som užívala tú " BLACK MAMBU" u mňa to nemalo žiaden efekt. Ani energiu ani menšiu chuť na jedlo som nemala. A má dosť vysokú cena,zbytočné vyhodenie peňazi to bolo. Hlavne je mnoho podvidníkov,tajže bacha skade objednávate takéto hovadiny.

Irenn-a31

...Tak, ze som chodila 3-4 krat do tyzdna bude behat alebo nejako inak cvicit...Zacala som jest pravidelne kazde dve hodiny po malych porciach a kila isli dolu...Nepocitovala som ziadne stavy hladu a pritom vaha pekne klesala..Najlepsi sposob na chudnutie...

Cicajat

Tomas12345 lebo ma to čítanie dalo psychicky a neskôr aj fyzicky dolu.Tak som si potrebovala doplniť ""šťavu"" a urobiť si dobre.
Magnum bol po ruke.

Januska256

Dara tomas ma uplnu pravdu bohuzial. Z peciva a chleba sa strasne pribera. Mne sa podarilo tiez vyrazne schudnut vyradenim peciva a chleba. Ak vynechas pecivo uz po par dnoch vidis aj citis rozdiel. Teraz je to uz par rokov co s muzom nejeme pecivo a obom sa nam podarilo slusne schudnut. Davame si pozor nato co jeme. Schudnut nieje vobec zlozite len treba mat v prvom rade pitny rezim , jest vela vela ovocia a zeleniny, ryby samozrejme aj maso. Aj sladkosti sa daju upiect na zdravy sposob. Moja kolegyna tiez neje nic lepkove a ma nadhernu stihlu potavu.