napiste ako ste schudli

ProsteLukas

Neprezierat, mat pestru stravu, cvicit aspon 3x do tyzdna (2hod), nejest sladkosti, pecivo, chleba max do 20-30 sacharidov, alkoholu co najmenej, ziadne sladene napoje, pit cerveny a zeleny caj, pred treningom si mozes dat napr L-karnitin, budes sa sice potit viac, ale to je dobre. Ak nechces cvicit, tak jedine prisna dieta (ja som zo zaciatku jedol rok len 1x denne). Ak nechces cvicit, ani sledovat co jes (davaj bacha na sacharidy a nezdrave tuky) a nemas pevnu volu, tak s tym ti naozaj nikto nepomoze. BTW mal som 140kg a dal sa dokopy, takze urcite viem, o com hovorim. Hlavne sa nevyhovarat. Ak nechces cvicit v posilke, kup si cinky, kukni si zakladne cviky na nohy, brucho, chrbat atd atd a cvic doma...

dobreuz

Všetky tabletky, spaľovače atď. sú blbosti, už to konečne pochopte a pochopte aj to, že pre dobrú postavu a zdravie musíte niečo urobiť ( cvičiť a racionálne sa stravovať) a nie len vyplakávať!

blackmmmmm

Ahojte ja som užívala tú " BLACK MAMBU" u mňa to nemalo žiaden efekt. Ani energiu ani menšiu chuť na jedlo som nemala. A má dosť vysokú cena,zbytočné vyhodenie peňazi to bolo. Hlavne je mnoho podvidníkov,tajže bacha skade objednávate takéto hovadiny.

Irenn-a31

...Tak, ze som chodila 3-4 krat do tyzdna bude behat alebo nejako inak cvicit...Zacala som jest pravidelne kazde dve hodiny po malych porciach a kila isli dolu...Nepocitovala som ziadne stavy hladu a pritom vaha pekne klesala..Najlepsi sposob na chudnutie...

Cicajat

Tomas12345 lebo ma to čítanie dalo psychicky a neskôr aj fyzicky dolu.Tak som si potrebovala doplniť ""šťavu"" a urobiť si dobre.
Magnum bol po ruke.