napiste ako ste schudli

theshag

petopepe: Prosím ťa, petopepe, je naozaj pravda, že tá čierna mamba funguje? Nerobíš jej len reklamu? Lebo ak je to pravda, ja by som si ju kúpila...potrebujem schudnúť ešte posledných 8 kíl, lebo chudnutie sa mi už zastavilo a kilá nejdú a nejdú dole, nech robím čo robím...myslíš si, že by mi Black Mamba pomohla? Keď si ju objednám zo Slovenska, ako zistím či to nie je fake? Koľko platíš ty keď si ju objednáš z UK (celková cena aj s poštovným a balným)...? Ďakujem

petopepe

Ahoj, nebudem tu vypisovat sprostosti ci mas jest mucne jedla alebo vyprazane atd, to dokaze kazdy takto blabotat a sam doma zerie vsetko , ja ti mozem poradit spalovac je to sice trocha silne ale toto je uplny zazrak BLACK MAMBA objednavam si to uz dlhsie na anglickej stranke dietlabs.eu , da sa zohnat aj tu na SR ale udajne je tu vela falzifikatov tak neriskujem ,je tam len 5 euro doprava a poviem ti to tak ako to je : ja som dal dole 14 kg za necele 2 mesiace , a nemal som ziadnu drasticku dietu , ako to tu vsetci radia, teraz som dal akurat pauzu , udajne treba prestavku , vybral som 2 flasticky a citim sa silny plny energie a lahsi o 14 kg :) takze ti drzim prsty a verim ze sa ti to lahko podari

Dara6699

Tomáš ty čo všade radis ten blud že vynechať múčne jedlá??? Veď špaldová , celozrnná alebo razna múka sú zdravé múky a pri chudnutí vhodné. Pri chudnutí treba priať menej kalórií ako telo potrebuje, kľudné si človek môže dať aj pečivo ak dodrží určený príjem kalórií.

ivanica22

Chudnut hladvou 16kg ako pisala slecna dole je fakt super, ale tak super akurat ak sa chces dostat do nemocnice, ci si vazne poskodit telo.. kazde drasticke riesenie je zle, treba ist zlatou strednou cestou. Aj ked som mala tiez nadvahu, nesla som riesit ziadne hladovky, ci dopovat sa tabletami na chudnutie. Odporucam pozriet sa na prodietix.sk - ja som zacala "svoju cestu" prave s nimi. Schudla som prvy mesiac rovnake kila ako slecna dole, no bez rizika, naucila som sa zaklady stravovania, otuzila psychiku a podobne. Ak by niekoho zaujimali detaily, mozem poradit, poslat foto pred a po a podobne, rada pomozem.

finallydone

Thinspo: písala si že si schudla diétou podľa anorektičiek, to je aká preboha? Hladovka/polohladovka? Čo si za deň zjedla?