napiste ako ste schudli

Dietarka

sofik33/ to ci je to blud ma nezaujima, moje telo si ukladalo zasoby ked som jedla 3x a nikdy som nebola tip cloveka ktory jedol vyslovene nezdrave veci ja prirodzene take nelubim a nechutia mi. Mojmu telu vyhovuje jest castejsie naozaj som nic ine nespravila ziadnu zmenu len to castejsie jedeneie mensich porcii. Moja mama mi vzdy hovorievala jest treba casto a male porcie. Nikdy nebola tucna. Jej sestra naopak je s prepacenim ako prasiatko... pohyb ma chodi cvicit, behavat ale je 3x za den ale tie porcie vyzeraju ako pre prasa obrovske

Dietarka

Omylom som
odoslala nedopisanu spravu. Pisem svoju skusenost ako som schudla 10 kg. Jedine co som zmenila bolo to ze som namiesto 3x denne zacala jest 5x denne v mensich porciach. Uplne som vysadila akekolvek pecivo, nechyba mi ani nemam nan chut. Vodu som pila vzdy cistu aj pijem, kavu cj som v zivote nesladila. Vysadila som uplne sladkosti dam si ozaj ojedinele na nejakej oslave jeden kusok. Cvicim denne 60 brusakov, 60 drepov. Nic viac nic menej plus sa snazim chodit peso v rami moznosti co najviac. Svoju vahu po zhodeni 10kg si drzim takymto sposobom uz 2 roky

petronneta

dietarka, keď si vyradila úplne chlieb a pečivo, výsledok sa čoskoro dostaví. Len sa potom nesmieš vrátiť k tej strave, kde chlieb a pečivo už je, lebo nastane jojo efekt.

Natty123

Potrebujem niekoho s kym sa mi podari schudnut. Ide mi o vzajomnu podporu a inspiraciu pri chudnuti. Je tu niekto taky? Prosim ozvite sa mi

Lubo 10

Mne veľmi pomohla kombinácia Termočaju s Termocomplet. Sú to úžasné spalovače tuku. Tak tiež pomáhajú ženám pri:
celulitíde
čistia obličky
vyrovnávajú vysoký a nízky tlak
pomáhajú pri bolestivej menštruácií
a hlavne mám dostatok energie
Je to taký centimetrožrút hlavne v oblasti brucha a stehien.
Môžem len odporučiť.