napiste ako ste schudli

KatkaP33

Rád na úpravu jedálnička či na zvýšenie výdaja energie tu je vela, aj ja som však mala problés chudnutím, hoci som o jednom aj druhom vedela dosť. Môj problém bol, že som jednoducho nevedela odolať dobrému jedlu. Dve kamošky mi radili, čím si pomohli oni. Dlho som váhala, tabletky na chudnutie neuzávam, ale potom som sa rozhodla, že skúsim. Buď si potvrdím svoje presvedčenie, alebo niečo naozaj funguje. Objednala som si na stránke schudni.cz Botanical slimming soft gel a vyskúšala. sympatické mi na ňom bolo, že nesľuboval zázraky, ale reálnu pomoc v prípade, že aj ja na sebe zapracujem. Pomohol, chute do jedla naozaj potláčal a mne sa pomaly podarilo schudnúť za rok 25 kíl. A darí sa mi ich aj držať, už dva roky.

Dodda

v jari som si kupila kolobežku a začala som miesto MHD použovat kolobežku a na mojom zadku a nohach je to dost vidno. SOm spokojna. Nešla som po vahe, ale po tom ako moje telo vyzera, takže teraz som spokojna. Pravda ale je, že som ubrala jedlo, pridala vodu a je to poznat

ruufinka

Tabletky sú k ničomu! Sú to akurát zbytočne vyhodené peniaze, ktoré ti môžu zaťažiť pečeň a žalúdok

naivny

majú ženy nejak vyššiu tendenciu priberať ako chlapi? Mám 183-185 cm a vážim už dobrých pár rokov 63-65 kíl. Jedávam normálne, 3-4 krát denne a dosť veľa. Bol som v tábore, videl som, že aj baby jedia rovnako, a predsa sú tučné. Aká logika v tom teda je? Baby majú jesť menej, aby nemali nadváhu?