Ako schudnúť

janka z pariza

dievcata ahojte; od prveho novembra do dnes som schudla 6 kil a pokracujem. Jem menej; vecer nejem len ak som velmi hladna a aj to len salat alebo varenu zeleninu. cez den si dam hocico na co mam chut. Mam dost pohybu lebo mam trojrocne dieta takze cely den len cistim a beham.najtahsie je si vahu potom udrzat ale pocas celej diety vas o tom budem informovat.Drzim vam prsty aby sa vam to podarilo ved kazda zena ma pravo byt krasna a dobre sa citit vo svojej kozi. Ahojte

listicka331

ahojte! potrebujem poradit...ako kazda ina z nas co tu napise...mam problem so sebou...mam 167cm...72kg...1 16 rokov....mam ten problem....ze sa stravujem skoro uplne zdravo....civim kazdy den aspon polhodinu a nic na mne nevidno...aa nai na vahe...uz som zo seba zufala...dalal by som vsetko zato aby som mohla schudnut...aj keby soms a mala podrobit nejakemu programu za peniaze...len potrebujem vediet ci nieo take pre mna existuje alebo budem cely zivot uvaznena v tejto klietke???....dakujem

pata155

ahojte..nenajde sa tu niekdo kdo by mi mohol pomoct schudnut?chcela by som zhodit 10 do februara..ale nedari sa,stale papam..uz nevim co mam zo sebou robit..prosiim pomozte mi

romana

ahoj vsetcii :)
prosim vas... potrebujem vasu pomoc. mam 16 rokov meriam 168 cm a vazim 60 kg. na zaciatku som mala 54 kg a bola som maximalne spokojna so svojou vahou ale prislo leto, my sme sa odstahovali do cudziny kde som nic a nikoho nepoznala a tak som cele leto presedela doma a pribrala som 6 kg. prosiiiim vaaas... som v otazke chudutia bezradna... chcem naspat svoju povodnu vahu. nebola som chuda, ale to ani nechcem byt... chcem byt iba tak akurat ako predtym ale nejak sa mi to nedari... ak sa niekto ochotny najde kto by mi mohol pomoct... hrozne dakujeeeem uz vopred :)

jaja

skus vela zeleniny,ryby,ryzu,kuracie prsia malo ovocia-ma vela cukrov.nejedz 5 hodin pred spanim a cvic aspon 4x hodinku za ten tyzden.napis potom ako to pomohlo

lienkaa

baby potrebujem fakt schudnut do tyzdna tuk z brucha!! prosím poradte ako schudnut asi tak 2,5 kg, co mam jest? prosim