Ako schudnúť

sony

Ahoj. Ak chceš a budeš sa držať týchto slov tak mi ver, že zaručene schudneš a veľmi skoro. Veľa ľudí sa vyhovára že má ťažké kosti alebo je to geneticky dané. Never im. Môj otec vždy vravieva, že v koncentráku boli všetci rovnaký, a vieš prečo? Lebo skoro nič nejedli, od rána do večera sa nezastavili, neoddychovali a boli stále v strese. Takže moja rada znie.: Skoro nič nejedz, od rána do večera sa nezastav, neoddychuj a buď stále v strehu a uvidíš, že očakávaný výsledok sa veľmi skoro dostaví.

ema

ahojte :) ja tiež riešim problém chudnutia... mám síce len 18 rokov,ale práve v tom veku sú dievčatá najcitlivejšie na svoj vzhľad. chudnutie ako také som začala skúšať, keď som mala asi 14 rokov. a prečo? aj obvodná lekárka ma upozornila na moju váhu a hlavne ma na ňu necitlivo upozornili spolužiaci... schudla som čosi, no potom som vyrástla a vlastne telo sa zmenilo úplne. teraz som chudá, štíhla. mám možno nejaké 4kilá tuku a to hlavne na bruchu a bokoch... trvalo mi strašne dlho, kým som pochopila, že pre pár kilečiek navyše nemusím držať hladovku ani drastickú diéru, ale stačí striedmosť, vynechanie nezdravých vecí a hlavne šport. tento spôsob mi strašne pomáha,nielenže sa cítim dobre a pohodovo, ale už som z tých 4 kíl aj dve dala dolu...pomaly,postupne,za mesiac... a keď mám chuť,dám si aj sladké, veď športom to doženiem . prajem úspešné chudnutie, resp. úspešnú zmenu životného štýlu, lebo o tom je chudnutie ;)

biba

biba..prosim ta ..si este dieta...dieta ktore sa vyvija...mas optimalnu vahu ako ma vacsina dospievajucich dievcat..cim viac budes chciet teraz schudnut tak sa ti to neskor odrazi na tvojom veku..a na ploche bruche??nic ine,len cvicit cvicit a cvicit...

kika18

Milan dudas:videla som ta na bleskovkach..Prihlasil si sa do sutaze v novom case o chlapca leta? Dufam ze si to ty,lebo som za teba hlasovala:-) videla som tu tvoju stranku-potom co si dokazal so svojou postavou si to zasluzis.ahoj :-)

monika.mel

ja mam 13 rokov a mam tych par kg na vise vekmi by som chcela schudnut no nedari sa mi to chcela by som aby ste mi poradili ale nieco iba normalne bez niakych tabletiek hlavne cviky ale prosim nehovorte mi ze som este mlada lebo ja to viem ale decka su niekedy fakt dost krute a ja ked pridem v soptembri do skoly chcela by som byt aspon o trochu chudsia. prosim pomoste mi..............

kvasinka007

vsetci si vsimli ze som za posledne obdobie strasne pribrala.priznam sa aj ja, ale neviem sa pomôct nejest a prinutit sa k sportu......pomozte mi ako sa da zarucene schudnut.
Za kazdu radu budem vdacna.....

zdravé chudnutie

Profesionálne sa venujem zostavovaním programov na chudnutie - zdravo, bez hladu, stresu, jojo efektu. Pre bližšie info 0908 819 282

zaba

da sa schudnut na objeme cvicenim 5tich tibetanov?nechcem chudnut na vahe,len vyformovat krajsie a zrychlit metabolizmus

kattka

Biba,
podla mna by si rozhodne nemala zacat s chudnutim,troska sa nad tym zamysli, ved vaha 45 kg je na tvoju vysku uplne v pohode,a navyse prave si v obdobi kedy este rasties a vyvijas sa.Nestoji ti to zato,a ver mi,mozes mat z toho potom ovela vacsie problemy so zdravim.Skus nad tym trosku pouvazovat a uvidis ze mam pravdu:)