Ako schudnúť

biba

ahojte mam hrozny problem mam 12rokov meriam 158cma vazim 45kg je to tak hzone vela chcem schudnut ale ako? prosim pomozte mi ale ako hovoria mi ze osm chuda ale ako nevravim ani ja ze som nejaky tucko ale chcem byt este chudcia a chcem ploche brusko:(:(:(

biba

ahojte vsetci viem ze ked vam to rozpoviem tak sa mozno budete smiat a si o mne budete mysliet ze som sibnuta ale ja chcem schudnut mam sice iba 12 rokov ale meriam 158cm a vazim 45kg viem ze si mozno myslite ze uz tak skoro ale radsej zavcasu jak neskoro kazdy mi vravi ze som chuda ale ja si to nemyslim mozno som chuda uznavam ale chcem mat ploche brucho!!!!

nikuška

babz a ako to s tzm jacmenom,kde to kupim ako casto to treba pit ,co to vlastne mojmu telu da...mna asi slaktrafi mam skoro 75 kg a iba 173cm..citim sa strane tucna>}}}pomoyte mi

milan dudas

Ahojte.Ja som mal problem s nadvahom od malicka.Bol som take male,tucne a strasne zakomplexovane dieta.NO konecne sa mi podarilo porazit tie moje geny...Fakt za tie roky som vyskusal vsetky mozne diety a spalovace tukov..Trvalo to sice dlho,ale PODARILO SA.Dokonca som si vyskusal aj modeling.Cele moje chudnutie som nafotil,pretoze islo o sutaz do fitness casaku.Takze ak chcete vediet,ako sa mi to podarilo pozrite si to na mojej stranke www.milandudas.wbl.sk Je tam vsetko:ako som sa stravoval aj co som uzival.A samozrejme fotky ako dokaz:-)

zuzka_agatik

čaute všetci..... mohol by mi niekto poradiť ,napísať "denný režim" v podstate ako by som sa mala stravovať počas dňa aj s časom

nina30

Pre to dievčatko čo má 10 rokov a jej podobné. ešte rastiete a vyvíjate sa, takže nehazardujte s dietami. Treba len upraviť stravovacie návyky ale v rodine celkom. Obmedziť zbytočné kalorické sladké malinovky: Cola, kofola, fanta, jupi .... všetko čo je až prehnane farebné. Menej sladkého a viac vitamínov , mliečnych výrobkov. nezačni len z dietami. lebo si ešte v detstve narušíš metabolizmus a potom amen. Opítaj sa mami nech Ti rozumne poradí.