Ako schudnúť

adriana

ahoj venujem sa zostavovaniu programov na chudnutie a prelepsií zdravotný štýl, naberanie energie na celý deň,rada poradím viac info na adriana500@centrum.sk

ajushkaaa

pre listicku 331: ahoj..minuly rok som mala presne ten isty problem.mala som 17 vysku 167 a vahu 72. tri roky som skusala vsetko mozne a bez uspechu...cvicila som straste vela, aj tancujem a bez vysledkov..dokonca somraz nejedla mesiac sladke a s vahou to ani nepomohlo. nakoniec mi mamina poradila toto: kazde susto jedla poprezuvaj 36 krat. daj si do pusy mensie susto, a prezuvaj. fakt to pomaha..zo zaciatku sa ti to bude zdat divne, ale zachvilku si zvyknes..ja uz zujem skoro rok, a schudla som 10 kilov. je to paradny pocit. a najlepsie je natom to, ze sa nemusis obmedzovat v jedle.jedz proste vsetko na co mas chut, a kedy chces. tim ze zujes, tim zjes ovela menej..sama to uvidis..aj ked teraz neveriis. dietu nikdy nedrz, nepomoze..ak ked hej, tak len docasne. naozaj, je to perfektny sposob, a vysledok sa urcite dostavi..mne uz po prvom tyzdni.citim sa ako znovuzrodena..skus to..ak budes chciet..napis mi na email alliisshha@azet.sk a odpoviem ti viac..ak mas zaujem..vela stastia..

baška818

ahoj Janka.najlepšie je stravovať sa pravidelne, viackrát denne po malých porciách, nepapť sladké a ke%d už máš absťák,daj si kávovú lyžičku medu.a veľa ovocia a zeleniny=vitamíny.a cvičiť je tiež fain.to nikdy neuškodí...

janka

POTREBUJEM SCHUDNU POMOZTEA MI NAPISTE NA TEJTO STRANKE ODPISTE AKO SCHUSNU ZA 4 MESIACE CO MAM ROBIT AKO SA STRAVOVAT NAPISTE DAKUJEM

majkaaa

Lovelinka,určite nie.Teda nie bez jojo efektu.Najúčinnejšie je chudnutie také,kde sa pravidelne stravuje,v pravidelných intervaloch,vylúč viditeľne mastné jedlá,sladké,cvič a schudneš natrvalo.Drastické diéty vedú k jojo efektu.Najideálnejšie chudnutie je tak 2 kilá mesačne.Ale ak je vysoká nadváha,resp.až obezita podľa BMI,tak to ide samozrejme rýchlejšie.

savannah

Ahojte..potrebovala by som prosím poradiť..nemám práve ideálnu postavu..celkom pekne vytvarovanú, ale potrebovala by som schudnúť aspoň nejakých 5-7 kg..inak som celkom spokojná..celkom nechápem prečo som pribrala za posledných pár mesiacov..sladké nejak nepapám a stravujem sa celkom zdravo..nie som nejak strašne pri tele, ale som skrátka "bacuľka"..poradí niekto ako sa zbaviť pár kíl??..Ďakujem :))))

jozefoo7

Caute, mal som nad cent, teraz som docent. Skusal som vsetko a myslim ze pri discipline v stravovani sa vysledky ukazu. Posledny objav pre mna je chudnutie po ozonovom kupeli a naslednom cviceni v jednom studiu stihlej linie. Isteze bez upravy stravy to nejde. Ale nebola to ziadna drasticka dieta. Mam 86 :-). Myslim ze aj tie ich polievky co predavaju a dalsie doplnky su fajn. Ja som cvicil v Ziline ale su aj v Nitre.

lovelinka

Ahojte ja tiez potrebujem schudnut takych 15 kil postaci...od vcera som schudla 1 kg....jedla som normalne ale mensie porcie a po 17.30 som nejedla....skakala som na svihadle a po kazdom jedle som robila sklapacky a posilovacie cviky na stehna...to je moje tajomstvo...myslite ze tych 15 kil zhodim tak o 2 mesiace?? drzte my palceky a samozrejme aj ja vam nech sa vam dari aby ste vyzerali podla vasich predstav