Ako schudnúť

s.o.s

cawko ja bi som strašne chcela schudnuut prosím porad te mi mam 165 cm a 60 kg ale už som skušala všetko ... a niič ja som zufalaa :D hehh prosím porad te mi napište mi na iwcaa@zoznam.sk prosííím taka bi som bola rada !!! hehh luuubim was thak papa

mata

Som studentka cvicim, jem 3 krat do dna, mensie porcie a behom troch mesiacov som nabrala 10 kil. Kto mi poradi ako sa tych prebytocnych kil zbavim??? Prosim, ak mi niekto vie poradit, nech mi napise na yori@pobox.sk Vopred dakujem za rady.

nestle11

ahoj mati ja viem ze je to tazke pre teba ked je lebo aj pre mna to nie je lahke to mi ver......
ale potrebujes sa postavit pred zrkadlo a povedat si ze to zvladnes matka a pojde to ....jedz len ovocie zeleninu a vela pi a na obed jedz len cestovinu alebo nieco netucne a tak a cvic vzdy ked ides spat aspon par brusakov a kazdy tyzden to zvvysuj a ono ta to bude tesit
uvidis....
ja ti verim

mata

Ahojte vsetci!!! Potrebujem pomoc. Mam 15 rockov, 170 cm a 92 KIL!!!!!! Pomozte mi niekto. Uz v tomto tele viac nevydrzim!!! POtrebujem schudnut aspon na 50 kil. Ako sa to da??? A da sa vobec???

nestle11

ja som kocky tiez na tej diete ako petinka a mam iba pozitivne skusenosti......odporucam
a netreba sa bat ale bojovat sama so sebou

petinka

Ahojte dievcata!Ja som schudla 20 kg za 3mesiace.Mozno ste poculi o 90dnovej roz. diete.Dlho som sa trapila s chudnutim a nenasle som spravny sposob.Chodila som aj cvicit ,ale bez upravy stravy bez sance.Ak chcete vediet viac piseme si na teme 90dnova roz. dieta.Je tam vselico nase radosti aj zlyhania.Urcite si precitajte aj sranky spätne na tejto teme urcite tam najdete odpovede na svoje otazky.

rada

Pre,Romanu-prvom rade krasny den prajem.No neviem,ale ja tiez mam 168vysku,vazim 60-61kg.Nosim cislo 38,a nezda sa mi zeby som mala chudnut,a mala som uz aj ja 52kg,ale to som bola koza a kost,tak neviem.......myslim,ze si az taka tucna,len si musis na to zvyknut,ked si predtym mala 54kg,ja osobne by som sa k vahe 52kg nikdy nechcela vratit-NIKDY.Len medzi nami je jeden rozdiel.Ja mam 39rokov a Ty 16rokov.A ked uz sa citis tlsta,tak cvic na partie ktore sa Ti zdaju byt tlste...prajem pekny den.

zuzi

baby držte sa,všetko ide,ked sa chce.Mam 31r a za rok sa mi podarilo schudnuť 50kg.Ten pocit z noveho tela je neopisatelny.Podarilo sa mi to samej,bez liekov a lekarov.Len som počuvala svoje telo,nejedle tuky a cukry,a vele cvičila.Veľa šťastička,držim všetkým palčeky.