Ako schudnúť

vekyzadok

ahojte mam strasne velky alebo lepsie povedane mooc ale mooc vypukly zadok strasne sa hanbim obliect do plaviek alebo nejkych gatiek a ktomu mam este celulitidu je to fakt strasne!! a ktomu moja postava som dost nizka a chuda a k mojeje xudej postave taku obrovsky zadok nepatri akzoe naozaj uz mi to velmi vela ludi poevdlao ved si to len rpedstavte aj stehna mam dost pri sebe a neviem ako mam zo zadku azo stehien schudnut pls poradte mi nieco co akt pomaha..budme vam moc vdacnaa

fitporadna

Ahoj, zázračný recept ani tabletka neexistujú. Pre trvalé a bezpečné schudnutie je nevyhnutná zmena životného štýlu a stravovacieho režimu. Viac nájdeš na www.fitporadna.sk

patula

ahojte,wcera som pozerala,jeden film,bola tam na zaciatku pekna baba ale bola seda miska a strasne sa obliekala:)no a poto,m si vsimla ze by mala nieco zmenit tak sa riadne nahodila namalowalaa a tak bola riadne pekna,no a hned sa citila lepsie mala viac ponuk a tak,a to prete ako ja musim zmenu riadnu,uz sa na seba nemozem kukat wyzeram ako chlap:(,kratke vlasy tucne lica,okruhla tvar no ta najhorsia kombinacia,len newjem ci mam oebtowat cca 600sk a kupit permanntku do fitka ale do posilovne co wlemi nieje aerobna aktiwita,alebo zadarmo zacat chodit behat,len je to tazsie donutit sa.dakejum za radu

jaaaa1

a tieto tahy o "zlosovanie" poznam,ide ti len o to,aby si nabtrala níove kontakty a nedari sa ti to inym sposobom,len takymto...no nic,prajem vela stastia