Ako schudnúť

ooo

Viem o veľmi účinnej metóde. Je to program podľa 12-tich krokov, ktoré pôvodne vymysleli anonymní alkoholici, ale dá sa univerzálne použiť na každý problém. V BA existuje skupina, ktorá sa tomu týmto spôsobom venuje a výsledky sú veľmi viditeľné. Žiadne diéty ani tyrania, len práca na sebe samom...

1happy-end1

prosim poradte mi ako mam schudnut...mam 10 rokov mam 155cm ...a vazim 57kg.....ja sa bojim ako budem vyzerat prosim poradte mi.....

dr. jana

Dievcata, venujem sa tomuto vyse 22 rokov zo vsetkych existujucich medicin - ortodoxnej, cinskej, japonskej, indickej a vzdy suhlasi jedno pravidlo. Cim viac roznoradych druhov jedal jest (siroky sortiment), avsak male davky (zaludok je v skutocnosti maly a netreba ho natahovat), jest kazde 3-4 hodiny, ozaj len velmi male davky. Akonahle vynechate jedlo, telo ide do tzv. "starving mode" (hladujucej fazy) a setri si "do zasoby". Davky si urcujte asi takto: bielkoviny velkosti dlane (dlanou sa mysli dlan a nie vratane prstov)a tiez hrubky dlane, uhlohydraty velkosti paste a salaty velkosti 1 velkeho taniera. Kazde rano na lacno vypit VLAZNU vodu (pozor, nie studenu!!) s polovicou cerstvo vyzmykaneho citronu. Toto nevynechat! Kazde rano akonahle vstanete, vypite vlaznu vodu (250cc) s polovicou citronu. NEZABUDNUT !!!

zuzka_b

vyskusala som uz x diet. Mne vychadza, ze najrozumnejsie je vela pohybu a rozumne sa stravovat, hlavne vela zeleniny a ovocia. Tak ale to znamena aj sa vzdat sladkosti - co pre mna vzdy bolo dost tazke ;o((( Zacala som pit zeleny jacmen a sama tomu nemozem uverit, sladke mi nepride na rozum aj cele dni ;o)

zuzanka2221

ako schudnut?velmi lahko.treba zacat pracovat.behanie ani iny druh sportu ma nikdy moc nebavil maximalne tyzden.teraz som v zahranici na jednej farme a tu to ide s mojou hmotnostou dolu.nestravujem sa moc zdravo,kedze si nakupujem za svoje,cize len chleba,mlieko,cestoviny a sem-tam jablko a veceru mam az o pol 8mej.ale ide to.schudnutie je viditelne.potvrdil mi to priatel ale aj okolie.takze netreba byt lenivy ale trosku zacat pracovat.ved ide LETO treba nieco so sebu spravit akou kolvek formou,nie?