Ako schudnúť

julinocka

no ja som schudla 2kg za 3 dni... ale potom som bola na oslave a zase som prbrala tie schudnute kila... no to je strasne

pusate

dida si zošalela? 11ročné a chudnúť? ved sa prestaneš vyvýjať a nikdy nedospeješ ani nenarastieš,ostaneš neplodná,zničíš si zdravie-na chudnutie si priiiiiiiiiliš mladučká...ja som začala chudnúť v 14tich a teraz mám 17 a 152cm,ani menzes som nikdy nemala a keby si ma videla myslela by si,že sme rovesníčky...naozaj chceš kôli blbému chudnutiu takto dopadnúť? a naviac som ešte pre to prišla o žlčník,proste som sa úplne zničila... radím ti v tvojom veku zabudni na chudnutie a užívaj si svoje detstvo a nenič si zdravie...

lolka14

PROSíM PORADTE MI, AKO SCHUDNUT ZA NAJKRATSI CAS, BEZ NEJAKEJ EXTRéMNEJ DIéTY!!!!!!! MAM 14 ROKOV 72KG A 170 VYSOKAA!! PROSIIM PORADTE:( CHCEM SCHUDNUT ASPON 10-15KG ZA MESIAC A POL!!!!!!! PíííšTE MI PROSííííM:_(

keisa

ahojte mam 15 rokov 168cm a vaazim okolo 62 a chcela by som schudnut hlavne zo stehien pretoze ich mam z profesionalneho lyzovania dost velke:D a zislo by sa mi zhodit este nieco aj z oblasti brucha. pls poradite mi

andy

DOBRY DEN CEL BY SOM SA SPYTAT ZE AKO MAM SCHUDNUT ASPON 20KG????.JA MAM 15ROKOV MERIAM 185 CM A VAZIM 96KG!!!!!TAK BY SOM RAD SCHUDOL ASPON 20 KG PLS PORADTE

lea

ja som zacala s behanim cca 40 min denne a pred tym som skor chodila bicyklovat ale zdalo sa mi ze som skor pribrala na nohach a bokoch...tak sa bojim aby to tak nebolo aj z behania...co myslite moze sa stat ze mi z behania narastu svaly a neschudnem ale priberiem?

jassigirl1

diiiiig jaa som schudlaaa....setko mi je velke...jaj vyrazam na nakupy.....kazdy den som behala pol hodinu a od 18>30som uz nic nejedla..a smaozrejme som sa neprezierala...a aj ked sladkemu som sa vyhybala no nie uplne..v skole na desiatu som mala v pohode pecivo ..aj jogurty cokoladove som jedla..ale jedla som strasne vela ovocia a zeleniny a pila som cistu vodu..3l

auskamcba

no ja vam poradim ako schudnete,nemusite sa trapit hladovanim no proste ja som tak schudla 8 kg ajemi urcite lepsie no tak vam dam rady ako na to fakt to funguje:)
1.musite jest pravidelne aspon 5 krat denne napriklad ranajky o 7 potom desiata o 10 potom obed o 13.00 a potom vecera o 16.00 az 17.00 proste kazde 3 hodiny:)
2.dalej pred kazdym jedlom vypit aspon 0,5 litra vody aby vam to trosku oklamalo zaludok a normalne jedzte
3. musite to poriadne prezut aby vam to dobre pretravilo a potom nepriberete a schudnete ale musite si davat pozor co jete ziadne vyprazane jedla mozno 1 krat za mesiac aj to si radsej vysuste vreckovkou.
4. a potom ces vikend si normalne doprajte jedlo nech savam nazbiera energia na dalsi tyzden
5.a vzdy si najdite tych 20 minut na najedenie a v klude sa napapajte:) vela stastia:)