Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

miriamka67

skus prejst na raw stravu to je surova strava, mne sa podarilo schudnut a bez drastickych diet, kukni si vegansku stranku vitarian.sk najdes tam plno clankov k tomu

Gima

Zelená brokolicovo - špenátová
Brokolica je jednou z najzdravších potravín, ktorá v kombinácii so špenátom prináša pre váš organizmus obrovskú úľavu. Ak si polievku obohatíte aj o petržlen, cesnak a cibuľku, dodáte telu bonusové živiny a detox máte zaručený.

Reďkovkovo - pórová
V kuchyni sa často zabúda na reďkovky, ktoré nie každému pasujú. Netreba ale na ne zabúdať, pretože patria medzi lídrov v boji proti rakovine a za čistú krv. Spolu s jemným pórom má tak polievka výbornú chuť. Ak do nej pridáte zopár zemiačikov, ktoré dodajú polievke tú správnu konzistenciu, prečistíte črevá jedna radosť.

Detoxikačná fazuľová
Bôby sú veľakrát prehliadané ako detoxikačné potraviny, pretože si myslíme, že iba klasické ovocie a zelenina môžu detoxikovať telo. Strukoviny ale majú veľké množstvo vlákniny a sú zvyčajne schopné pomôcť pri trávení, ak sa správne uvaria a zjedia vo vhodných dávkach. Preto neváhajte a použite v jarnej detox polievke aj za hrsť fazule.

„Krémová" polievka
Nie, nebojte sa, na jej výrobu netreba použiť žiadny krém. Jej podstata tkvie v použití rozmanitých druhov potravín, ktoré rozmixujete do krémova. Parádny detox vám zabezpečí svojimi hydratačnými účinkami uhorka, živinami plný špenát, draslíkom obohatené avokádo. Ak do nej prisypete štipku chilli, citrónovej šťavy a čierneho korenia, ulahodíte aj najväčším fajnšmekrom.

Avokádovo - uhorková polievka
Je to jedna z najrýchlejších a najjednoduchších polievok ako na prípravu, tak aj na konzumáciu. Stačí vhodiť obe prísady do mixéra, pridať limetkovú šťavu, petržlenovú vňať a detoxikačná polievka je na svete.

Detox polievka z mrkvy, rasce a zázvoru
Ide o trojicu zložiek, ktorými si dokonale prečistíte telo a uspokojíte aj svoje chuťové poháriky. Mrkva, ktorá slúži ako základ pre túto polievku, okrem beta-karoténu poskytuje antioxidanty, vitamín A a vlákninu. Rasca zase zlepšuje trávenie, prečisťuje krv a pomáha pri črevných problémoch. Zázvor pôsobí ako čistiaci prostriedok v tele, ktorý má neuveriteľné množstvo pozitívnych účinkov na náš organizmus.

Pravda o pečive: Tak môžeme ho alebo nie?

Vegetariánska horúca a kyslá polievka
Jablčný ocot dáva tejto polievke kyslú chuť a tiež poskytuje telu užitočnú zažívaciu flóru. Môžete použiť mixované huby alebo huby, ktoré sú známe pre svoje detoxikačné účinky, ako shiitake a reishi. Množstvo zeleniny zabezpečí, že vaše telo dostane poriadnu dávku detoxu. Je to jedna z tých polievok, ktoré sú zdravé a aj dobre chutia.

Janka0876

Ahoj :-) Môžem ti odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ja ju užívam už tretí mesiac a zatiaľ sa mi podarilo schudnúť 12 kg, čo síce nie je nejako prevratne veľa, ale som aj za to rada a dúfam, že sa udržím -odkaz odstránený- :-)

Andreakovacova

ahojte,som úplne normálna žena,ktorá sa celý život trápila diétami a jojo efektami po nich,,chcela by som vám priblížit spôsob akým sa to poodarilo konecne mne..asi pred rokom mi známa odporučila jednu skupinu na facebooku,ktora sa venuje poradenstvu v oblasti zdravej výživy a chudnutia.Zo zaciatku som bola veľmi skeptická a produkty sa mi zdali drahé,ale na naliehanie mojej známej(ktorá v tom čase schudla 8 kil),som si povedala,že už som skúsila všetko,tak prečo nie aj toto.Na môj obrovský údiv som začala krásne chudnúť,cítila som sa skvelo a dokonca sa mi zlepšila pleť.No ostávala som veľmi opatrná a čakala čo prinesú daľšie týždne a mesiace.Výsledok?Základný program som ukončila pred dvoma mesiacmi,teraz už len udržiavam hmotnosť,znížil sa mi krvný tlak a vyzerám o desať rokov mladšie:)))

Cítim povinnosť sa týmto skvelým ľudom odvdačiť a takisto pomôcť tým,ktorý blúdia v nekonečnom kruhu diéta-jojo efekt
Ich skupina má názov chudnutie zdravo a efektívne na facebooku
Viem,že veľa z vás si bude myslieť,že robím reklamu,ale ja som na to hrdá,lebo takéto niečo si reklamu zaslúži
www.facebook.com

sun86

Body screening - naučte sa rozumieť svojmu telesné zloženie
Diéta nemusí byť vždy zdravá a účinná, môže viesť k strate vody a svaloviny, čo je zásadné pre správnu funkciu tela. InBody Vám umožňuje sledovať a analyzovať znižovanie hmotnsti a hľadanie ideálneho typu postavy.
yesvisage.sk

ďalší text

všetky spoločnosti, nie je jednoduché. Na zmenu vplýva mnoho faktorov - veľkosť firmy, organizačná štruktúra, štýl vedenia, vzdelanostná úroveň, veková štruktúra zamestnancov, obdobie, v ktorom zmena prichádza, cieľová skupina, ktorej sa zmena dotkne, úroveň rezistencie k zmenám či skúsenosti z minulosti.