Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

d_star

xwendyx samozrejme že je to možné, celá diéta spočíva v tom že ješ minimálne množstvo sacharidov alebo ich úplne vylúčiš a zvýšiš príjem proteínov. Bez dozoru odborníka alebo bez dostatočných vedomostí je to však väčšie riziko, pretože sa môže stať že tvoj výber jedál spôsobí zvýšený cholesterol, zvýšený krvný tlak, ťažkosti so srdcom a zvýšené riziko infarktu myokardu.

Angie89

Drzala som ju 3 tyzdne ako aj odporucaju a potom som postupne prechadzala na normalnu stravu. Povodne som mala 164/63kg a schudla som na 52kg takze dokopy 11 kg. Co sa tyka stravy dlho som uvazovala odkial si objednat a ci si vobec objednat, ale nakoniec som do toho isla a na odporucanie kamosky objednavala z ketofit.sk (najprv skusobny balicek a potom 3 tyzdnovu starostlivost)a vobec nelutujem. Inak tam najdes aj priklad ako ma tvoj jedalnicek vyzerat.

Candle

mozem sa opytat konkretnejsie ako dlho si drzala dietu a kolko si schudla? Mala si spraveny aj nejaky jedalnicek podla coho si sa stravovala?

Angie89

Mne velmi pomohla bielkovinova dieta, po dvoch dnoch som prestala mat chute na sladke, vobec som nebola hladna a chudla som aj napriek tomu ze som na cvicenie velmi nemala cas...

Maltezacka

Ahri ma uplnu pravdu, ja tiez robim nieco podobne ale neviem sa uplne vyhnut jedeniu sladkeho takze mi ta vaha az tak lahko nejde dole ale rozmyslam ze skusim tu odporucane Piperine Forte