Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

ruza66

ahojte, viem ze to sem nepatri, ale ak mate skusenosti, napiste prosim....

kupila som si matcha, zeleny caj, ale neviem, ako ho davkovat a s cim ho pit, ale asi naj citron, alebo limetka a kolko krat denne....prosim vas, napiste.....dakujem

kocka1

Na chudnutie a celkovu detoxikaciu by som ti poradila chlorellu, pekne ti vycisti organizmus a telo zbavi toxinov, roznych nanosov z criev a tym padom aj kila dole...odporucam, mam to odskusane...tu si precitaj viac: -odkaz odstránený-
No a okrem toho samouzrejme vela pohybu, vlakniny, zdravej stravy :)

petra87

Čítala som, že pomáha matcha tea ale je dosť drahý tak si kľudne môžeš zakúpiť zelený čaj do obchodu a ten tiež zrýchľuje metabolizmus. No teraz k veci pred 4 dňami som začala behávať ráno aj večer cvičiť výpady, drepy, drepy na široko + cviky na brucho.Stiahla som si aplikáciu caynax a tam mám tie cviky zatiaľ sa mi darí a najlepšie je keď behávaš s kamarátkou. Ale keď nechceš behávať tak skáč na švihadle je to tiež dosť účinné skoro rovnaké ako beh. Určite obmedziť jedenie sladkého, chipsy. Možno sa ti to zdá veľa ale toto keď budeš robiť aj 2-3 mesiace vkuse budeš mať super kondičku a určite schudneš. Keď chceš daj si do google we heart it a do vyhľadávania body works a popozeraj si obrázky ako motiváciu bude ti to stáť zato :)

adi27

Ahoj, bola by som rada ak by som ti pomohla. Ja som schudla úspešne 16 kíl. Ako decko som mala obezitu, vtedy som to moc neriešila . Potom sa to trochu zlepšilo , schudla som nejake dve-štyri kila a to som tiež neriešila. Asi na začiatku týchto prázdnin som dostala zo seba neskutočnú depresiu a s motiváciou som sa pustila do novej etapy mojho života. Mám síce len 13 rokov , ale myslím si že by som ti mohla pomocť. Možeš zchudnúť za pomerne krátky čas tolko kolko chceš :)Ešte na začiatku Júna tohto roku som mala 59 kg a len 160 cm. Teraz mám 162 cm a 43 kg . Už som konečne tak štíhla ako som chcela , aj keď ešte by som chcela zhodiť 4 kilá na mojích vysnívaných 39 kilogramov.Ja dám 4 kilá aj za dva týždne :) . Možem ti poradiť aj ako cez vianoce nepribrať. Môžete mi hocikto napísať na gmail ja sa s Vami podelím o moje vlastné rady , ktoré určite pomôžu , keď teda pomohli mne :) Čo môžem teraz povedať , je že celé chudnutie nieje ako tak o pohybe ale skôr o strave !! No čo musíte mať je MOTIVACIA a PEVNA VOLA.
Napíšte mi keď chcete : adrika.murcinova@gmail.com