Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

sun86

Body screening - naučte sa rozumieť svojmu telesné zloženie
Diéta nemusí byť vždy zdravá a účinná, môže viesť k strate vody a svaloviny, čo je zásadné pre správnu funkciu tela. InBody Vám umožňuje sledovať a analyzovať znižovanie hmotnsti a hľadanie ideálneho typu postavy.
yesvisage.sk

ďalší text

všetky spoločnosti, nie je jednoduché. Na zmenu vplýva mnoho faktorov - veľkosť firmy, organizačná štruktúra, štýl vedenia, vzdelanostná úroveň, veková štruktúra zamestnancov, obdobie, v ktorom zmena prichádza, cieľová skupina, ktorej sa zmena dotkne, úroveň rezistencie k zmenám či skúsenosti z minulosti.

Maja2221

ja som citala teraz o tom svete zdravia ale to nieje len tak o krvej skupine ja by som to tak neskatulkovala. oni ta tam vuzivaju viacee metody. Kika ja by som ti odporucila tam zajst a popytat sa.

hannah3

Aj ja som drzala tuto ketonovu dietu a tiez som objednavala zo stranky ketofit. Schudla som a kila sa mi nevratili, ale treba tam davat pozor lebo clovek ju nemoze prestat drzat zo dna na den. Ta udrziavacia faza je tam dolezita, telo ma prechadzat na beznu stravu postupne

d_star

karolinka1 to ti verím ani mňa by to nebavilo. Ale príde mi to zvláštne lebo u mňa to bolo tak, že to čo som zhodila som už naspäť nenabrala. A dodržiavala si všetko tak ako sa má?

rozmaria83

ahoj, vyskusaj raw stravu, to je surova strava, mne osobne pomohla, zhodila som 5 kil za dva mesiace, viem ze to neni nic mooc, ale pokial nechces drasticku dietu a kolabovat kade ides je to urcite lepsie.priznam sa ze obcas som zhresila a najedla sa normalne ale oplati sa vyskusat ja osobne som varila z knihy raw kreacie, dostala som od manzela k narodkam :-)