Dobry zubar v Bratislave

tutri

*hela212*
Jój veď to by som tam chodila aj častejšie aj keď len na preventívky nielen raz za rok..To potom máš z časti aj taký relax hej?..

hela212

Spilba jou, v ambulancii, o ktorej som pisala je takato moznost, ze pocas osetrenia ti pustia nieco aby si sa odreagovala, nebala aby si to vsetko v pohode zvladla a mozno si aj oddychla, jak som si ja :D :D

hela212

Joj to musela mat "radost" ked ju takto prehanali a keby este nemala auto to si viem predstavit ake je komplikovane chodit spojmi, ze autobusy a tak. Aj preto som rada, ze v Pearl Dental maju vsetko, ze ambulancia je dobre vybavena a nemusim takto chodit, vsetko co potrebuju mi urobit mi tam vyriesia a pohodka. Ja si popri tom tam pozriem nejaky serialik takze aj trochu hlavu vypnem.

prieskumnicka

- vierocka66 - To je. Sestra ta kedysi mala problem so stolickami. Horne jej chceli trhat, ale nevedeli jak su na tom spodne, tak ju poslali na rtg a musela ist do ineho mesta aby sa vybavila este v ten den vobec a potom zase spat do ambulancie aby jej povedali, ze co dalej, co bude v plane co jej budu robit. Takze je dobre ked sa to da vsetko na jednom mieste vybavit!

vierocka66

no už asi tri roky je to, čo chodím k dr. o ktorej som nižšie písala. Už je to dlhšia doma a teda budem chodiť aj naďalej, lebo mi vyhovuje.
Začala som z dôvodu, že je to príjemná, ľudská dr. ktorá má trpezlivosť, vysvetlí všetko, čo ide robiť. Ale zároveň fajn je aj to, že robí všetko, aj korunky, aj bielenie a netreba behať niekam hore dole :)

martinka090

Vierocka asi tak nejako, proste som rada, ze to je teraz takto, ze si mozem dovolit aby bolo v kazdom smere o mna dobre postarane. Kamcita ja si vyberam doktorov stylom, kto ma ake odborne znalosti, aku prax a pristup