Dobry zubar v Bratislave

adellline

..pravdu mas..ale tiez neviem..ze ci to kazdy zubar robi..viem, ze ked som ja toto vybavovala a s mojou zubarkou, ku ktorej chodim do Perly Ruzinova sme sa o tom rozpravali..tak spominala, ze sa to da aj skor riesit pokial je to akoze nejake akutne..len ze treba to riesit povedat jej to..ze za aky cas by clovek potreboval tie korunky mat..

zubataskrata

Korunku vam urobia na pockanie na Schill Dental klinik. Normalne zbrusia zub, zoskenuju a to sa ani nerobi odtlacok. Potom vas poslu do cakarne, tam pockate takych 10 minut. Za ten cas vam pristroj Cerec vyrobi korunku na pockanie na zaklade zoskenovanych udajov v pocitaci. Zubar len vlozi do pristroja kusok keramiky a pristroj to tam vytvaruje, hotovo, po 10tich minutach vas volaju spät do ambulancie, korunka hotova, nalepi sa A JE TO. Na nerozoznanie od vlastneho zuba. Dalsia vec su uz ale financie... teda pokial nemate aspon 500 € v penazenke, tak sa ani len nepriblizte ku klinike Schill. Az moc drahe, ale toto robia kvalitne, sama mam take korunky, je to bez debaty co sa tyka koruniek najlepsie riesenie. Ale samozrejme nie pre kazdeho vzhladom na vysoke ceny.

micheala254

hej tak nejako to cca vychádza, ale vraj sa dá aj do pár dní...ak je to akože nejaké akútne...len neviem či to každý zubár vie vybaviť, že za pár dni aby si mala korunku alebo nie...ale počula som už o tom, že sa to dá...

linduss84

Lichotinka lenze co viem, tak tie korunky vyzeraju tak povedala by som, ze najlepsie, ze clovek na pohlad nevie vobec odhadnut, ci je to tvoj prirodzeny zub alebo ci to mas korunku, myslim, ze to je dost velkou vyhodou takehoto typu koruniek ;)

adellline

..kolko to trva?..priblizne desat dni pracovnych plus minus..ale samozrejme je to riesene tak..ze pocas tej doby kym sa caka na vyhotovenie korunky tak ma provizornu korunku aby nebol spolocensky znevyhodneny:))..ta provizorna korunka vyzera dobre..nik na pohlad ani nezisti..ze to nie je zubok..ale da sa to riesit aj za kratsi cas..

lichotinka

emilie uz som o tomto pocula, avsak osobne nemam skusenosti so zirkonovymi korunkami, no svokor ich ma a ten dlho zvazoval ci vobec do nich ist, pretoze vraj ak clovek oblubuje cervene vino alebo caj a ze ich casto pije, tak, ze sa to velmi rychlo moze na tom zube odrazit ;)

hankova

emilie7892 záleží či to chceš mať urýchlene alebo nie. ja som na zuby čakala nejakú tu chviľku nakoľko sa to ževraj robí vo špeciálnych frézovacích centrách. ale cca do mesiaca max to musíš mať urobené.