Dobry zubar v Bratislave

vierocka66

martinka, tak v takej situácii tomu rozumiem, že proste to nešlo, že si nebola schopná platiť si doktorov, ale vec sa zmenili a môžeš si teraz aspoň vybrať čo je fajn :)

martinka090

V minulosti cena bola aj pre mna klucova, ale to z dovodu, ze som chodila do skoly, ze som nemala nejaky ten prijem, ale odkedy som zacala robit, tak som si zacala vyberat ku komu chcem ist, lebo teda videla som ako zle mozu zuby vyzerat a tomu chcem predist :)

vierocka66

súhlasím tiež by som takto asi nemala odvahu, predsa len stále sú to študenti, síce možno cenovo je to dostupnejšie, ale ja už teda nejaký čas chodím k dr. Baňasovej a pri tej viem, že má skúsenosti, no jednoducho spoľah, neviem no pre niekoho možno cena je pri nich kľúčová, no u mňa sú iné veci dôležité

tutri

*zubarBA*
Neviem či by som mala na toto odvahu..Ja radšej sa zverím do rúk lekárovi ktorý má roky praxe, skúseností, znalostí..

zubarBA

Študent a študentka 6. ročníka zubného lekárstva LFUK ponúkajú:
preventívne prehliadky (zadarmo), dentálnu hygienu, ošetrenie zubných kazov a výmena tmavých amalgámových vyplní na biele estetické.
Ceny sú lacné, niekoľkonásobne nižšie ako u súkromného stomatológa (zaplatíte len cenu materiálu).
Výkony sa konajú pod neustálym dohľadom odborných zubných lekárov.
Kontaktujte sa s nami: zubar.bratislava2018@gmail.com
Tešíme sa na Vašu návštevu!

6th year students of Dentistry at LFUK are looking for patients for preventive checkups, dental hygiene, caries treatment, composite fillings, exchange of old fillings to more esthetic.
Treatment is under supervision of a qualified doctor.
Prices are very attractive, dental checkup is for free.
For more information please contact by email zubar.bratislava2018@gmail.com
Do not hesitate to contact us!

veva36

dievcata moze sa mi diat to, ze uz konecne si poviem ze som zdrava teda relativne, ze nemam nejake problemy nic ma neboli a v noci sa zobudim na to, ze ma boli dasno, ze sa mi osmicka asi bude tlacit? toto akoze moze byt? :D ja uz maaam nervy :D :D

kolacikova

..kamcita no ja som taká a nič s tým neurobím...už veľakrát som sa na seba hnevala,ale k ničomu to nie je...hlavne keď ide o zdravie tak som celkom aj rada, že som taká striktná...:D

marioneta

/hela212/ niektori ano, niektori by najradsej len zuby trhali aby bol pokoj, ale svoje zuby su len svoje zuby, to je proste bez debaty, ale tato ambulancia o ktorej si pisala je fajn, tiez mam skusenost, je to sukromna ambulancia a tam je citit ten iny pristup k pacientovi, ludsky, ze ti aj vysvetlia, co sa ide diat, co budu robit a aj ti povedia preco, ze mam uplny prehlad o vsetkom