Dobry zubar v Bratislave

mironella

Alzbetiena odkedy chodim na preventivku stale ako sa ma tak som ani kaz nemala, pred nejakym casom som s tym bojovala, lebo som ich zopar mala, ale odkedy chodim pravidelne, ze teda vcas sa podchytilo a vyriesilo, co boli problemy tak odvtedy klud.

zandriara

laurosik pamatam si este ako mala ked som bola a nasi mi opakovali, ze vecer sa umyvaju zuby pre to aby boli ciste a zdrave a rano pre to aby boli biele a krasne, takze odvtedy to mam tak nejako zafixovane a niekedy si este aj pocas dna umyjem pre ten super pocit, co mam po umyti :)

Laurosik

mimila hlavne ked ide o zuby tak sa to zvykne nabalovat a tie problemy potom riesit naraz to nie je jednoduche a najma to nie je ani prijemne, najlepsie je starat sa pravidelne a nemat potom problemy :)

mimila

alzbetiena toto nerobim uz davno neviem ci je to vekom alebo cim by som povedala ale teraz ovela viacej myslim na to aby som zuby mala v super stave, aby som nemala nejake problemy s nimi lebo tie problemy sa potom len tak lahko vratit nedaju, respektive ten stav pred nimi

alzbetiena

*prieskumnicka* myslím, že si urobila dobre, že si poradila. Hlavné je ale aby sme nezanedbávali prevenciu, veľa ľudí preventívne prehliadky podceňuje a potom keď prídu problémy tak sa ešte aj čudovať budú.

spilba

Prieskumnicka nie si len ty taka, tiez aj mna take veci mrzia, ja keby som mohla, ja by som sa pre inych aj rozdala a to je niekedy praveze velkou chybou, ale to je uz diskusia trosku o inom.

prieskumnicka

-vrvra- To ti dam za pravdu, tiez sa cudujem. Ale tak niekto je rad, ze vobec ma kam chodit, lebo vies ako je to v dnesnej dobe proste s doktormi. Ze je niekedy aj problem zohnat niekoho a lepsie pre niekto ako nikto. Teda ja to inak vnimam, ale mnohi ludia to maju takto. Ale kamarata som nakoniec poslala do Pearl Dental, k mojej stomatologicke nech teda vyskusa, ci ho vezme a vzala, tak ja dufam, ze som mu aspon trosku pomohla. Lebo nemam rada, ked znami alebo kamarati proste nejako trpia.

vrvra

prieskumnicka ahoj
to takýto prístup, to by som povedala aj ja, že koniec a už by som tam nešla, nechápem to ako niekto proste môže byť takýto. Viem, že na bolesť zubov sa neumiera, ale podľa mňa je to najhoršia bolesť. Tak by som očakávala, že lekár, čo najskôr bude ochotný pomôcť.

mironella

Ved najlepsie je ked takto cez znamych, lebo aspon vie z prvej ruky, ze ako to tam chodi a vsetko, to aj ja by som bola najpokojnejsia keby som si takto pozistovala. Len hold u mna to bolo trochen inak, ale teda mam to aj ja v suchu.