Dobry zubar v Bratislave

tutri

*jaroslavica*
Komplexná dentálna mňa v Pearl Dental vychádza 75€, čo je si myslím taká normálna cena a záleží v akom stave mám zuby, ale tak väčšinou do hodinky som vybavená...Je dobré chodiť na ňu tak raz za rok...Dnes veľa ľudí má problémy aj so zubným kameňom a nevyzerá to dobre na tých zuboch...

tutri

*kamcika*
Nezdá sa to, ale kameň je podľa mňa problémom na zuboch veľmi často a u mnohých ľudí...Ja som mala obdobie kedy som na dentálnu nechodila a dnes je to úplne moja bežná súčasť, že chodím...

kamcika

Tutri ja tiež, ale teda nie je to nejaké strašné po dentálnej, hlavne keď vidím, že dentálna mojím zubom prospieva. Že kameň na nich nemám ani povlak :)

gomanka

prieskumnicka najmä ja nemám rada keď si prejdem po zuboch a cítim povlak na nich, dnes už proste bez dentálnej ani jeden rok, to sa objednávam pravidelne aby som mala zuby jak chcem :)

tutri

*prieskumnicka*
To je ale normálne...Aj ja mám citlivejšie, tak jasné, že to sa na nich ukáže...Ale tak tie ďasná sa čo najskôr dajú dokopy...To jeden deň a je to úplne v pohodičke...

prieskumnicka

-Laurosik- Tak najhorsie na tom je akurat tak, ze moze krvacat dasna, ale tak to nie je nejaky problem alebo nieco.
Lebo to sa zahoji a je to v poriadku. Hlavne aby zubny kamen na zuboch nebol.

Laurosik

ale neviem preco zo zaciatku nejako som to ignorovala alebo som mala strach z toho ako dentalna prebieha alebo co, sama proste neviem, ale teda som rada, ze som to raz skusila a teda ovela cistejsie si potom zuby citim aj ked si jazykom po nich prejdem.

gomanka

laurosik to nemáš len pocit, ale to vážne tak aj je, presne je to o tom proste, že vďaka pravidelnej návšteve dentálnej nebude mať ani kaz ani kameň takú šancu ;)

vrvra

ahoj sinka
no ale toto je fakt, že problém sa často ukáže najskôr pri niečom chladnom, teplom alebo sladkom, že keď niečo jeme a bolesti zubov to je problém, ktorý neprajem ozaj nikomu, lebo je to nepríjemné to človek niekedy aj spať nemôže kvôli tomu

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.