Dobry zubar v Bratislave

hela212

Mne zaciatkom roka stomatologicka v Pearl Dental zachranila zub, uz som myslela, ze sa mozem s nim rozlucit. Ale nastastie som sa nemusela. Nerozumiem, proste su zubari co maju snahu pomoct a zachranit zub kym to ide. A su taki ktori by trhali zuby hned ako zacnu boliet. Len odhadnut ktory doktor je ktory nie je moc jednoduche, aspon na zaciatku nie. No som rada ako to cele u mna dopadlo, lebo niet nad to mat svoje vlastne zuby

sinka

kolacikova len to tiez nie je dobre, to ja keby mam nieco taketo tak asi by som sa zblaznila, to si neviem predstavit ako by som s niecim takymto vobec fungovala :O

kolacikova

..katarina to aj ty si taká povaha, že potrebuješ všetko mať v poriadku?..že nič nezanedbať?..ja som taká istá koľkokrát aj v noci sa zobudím, že čo ma čaká, čo som zabudla a tak..a som schopná to ísť riešiť hneď a zaraz..len aby mi bolo lepšie na duši..niekedy mám skrz to aj nervy sama na seba...

katarina22

Kamcita rada som za to, že som sa s tým oboznámila a najmä že som to dodržala. Aj pokojnejšie som spávala, lebo nemám rada, ked niečo zanedbám, potom ma to máta :D Ja som taká divná povaha v tomto smere :D B1X len ťahanie zubu na pohotovosti nehovorí za všetko, ale každý máme nejaké nároky, tak chápem, že možno mne treba k spokojnosti dačo iné čo niekomu inému :)

Kamcita23

katarina malo - ale realita je castokrat ina, co je skoda :( som na tom podobne ako ty, v tehotenstve netreba nic zanedbat, musime sa o seba starat kazdy jeden den :) mironella je to osobna vec, ale mnohe zeny tieto veci vobec nevedia :/

prieskumnicka

- zandriara - Niektore veci sa v tehotenstve nerobia. Ale vynechat navstevu zubara v tomto obdobi nie je dobre ani vhodne, moze to sposobit nie zrovna male problemy.

katarina22

Je pravda, že ani nie každá to dodrží, ale tak robíme to pre svoje zdravie. Takže myslím, že to by malo byť pre nás prioritou. Mňa s týmto zubárka v Perle Ružinova oboznámila včas, aj mi vysvetlila prečo je dobré absolvovať tie prehliadky ale nielen tie ale aj tú dentálnu hygienu o ktorej som už písala. Preto pre mňa to je dosť podstatná vec, ktorú ja teda nemám v pláne zanedbať.