Dobry zubar v Bratislave

prieskumnicka

- hela212 - Ale aj to, ze dostanes hned na druhy den termin je super, lebo u niektorych ani to nejde. Kamarat mi akurat minuly tyzden spominal, ze ho pobolievaju stolicky, tak ze volal svojej, ze teda ho pobolievaju a sestricka do telefonu na neho ze a co akoze ona ma s tym. Reku to je teda reakcia dovidenia. Ale ze uz dlhsie premysla, ze odide niekam a po pravde sa mu ani necudujem. Tiez chcel aby som mu na moju poslala cislo.

zuzula28

katarina to na taketo veci si aj ja spominam a to je fakt, ze potom si mnohi do dospelosti nesieme so sebou nejaky blok, ktory je uplne zbytocny v konecnom dosledku ;)

katarina22

Hela to áno, keď si spomeniem, my sme ešte zo školy chodili na preventívky k zubárovi a teda to bol strach a hrôza, doktor nebol príjemný, často zvyšoval hlas a teda myslím, že deti si to nevedia odôvodniť, že má zlý deň, ale automaticky si vezmú tak, že proste toto ich čaká zakaždým a vytvoríme si k tomu taký negatívny vzťah no :/

hela212

Kamcita vacsinou ked ozaj som mala nejake bolesti alebo cosi, tak jeden den som zavolala a druhy som hned isla, tak zuby to je sice neprijemna bolest, ale neumiera sa na to, takze do toho druheho dna sa da vydrzat uplne v pohodke :)

hela212

Tak neviem ci zrovna by som to mohla nazvat, ze relax, ale tak nejaky ten stres z navstevy doktora tym padom opadne, ked u Banasovej si mozem takto chvilu pozriet nieco. A zaroven urobim aj nieco pre svoje zdravie, takze pre mna je to win-win :) Lorqa ked je fakt, ze velmi vela urobi uz len to ako dr a sestricka s tebou komunikuje.

lorQa

Hela keď si ja spomeniem ako som sa bála chodiť k zubárovi, čo i len sadnúť do toho kresla. Niekedy som aj celú noc nespala, keď som vedela, že mám ísť čo i len na preventívku. Ešteže tieto časy sú už dávno preč.

Domka24

Zandriana to je normálne...viem to aj na sebe, mne nerobí problém ísť k lekárovi a tak...ale len keď viem, že je to potrebné pre moje zdravie...akože žeby som nejako vyhľadávala nejako problémy a skrz to chodila to nie...

zandriara

hela je to take prijemne osviezenie alebo akoby som povedala, ja kvitujem taketo veci, co nie su nejako bezne, ale cloveku sprijemna aj nie zrovna prijemnu navstevu, teda ja chodim k stomatologovi, len ked treba, dobrovolne, ze len tak sa ukazat to by som nesla, aj ked mam milu dr :D

lujziara

Tutri tak ja by som to asi až tak nehrotila, lepšie je keď nemusíš nikam ísť, ale niekedy si to nevyberieš, tak je lepšie keď sa cítiš príjemne aj u doktora.