Dobry zubar v Bratislave

tutri

*samija*
Vieš čo kedysi som si myslela, že všetci chlapi to takto majú...Že odkladajú a neriešia, ale vôbec nie...Mám švagra, ktorý sa o zuby stará excelentne...Ten chodí aj na dentálnu hygienu aj na bielenie pravidelne a sám od seba...Kiežby aj môj taký bol... :D Ale teda snažím sa hlavne deti viesť k tomu aby sa starali...

alzbetiena

*martinka090* to je ale normálna vec, mne stačí že len počujem, že zápal alebo čo a viem si predstaviť tie bolesti, ja nechápem ľudí čo to nechajú až tak ďaleko zájsť. Veď starať sa o seba, o svoje zdravie to je pre mňa must :)

vierocka66

samija je, lebo tak dokážeš včas podchytiť mnoho problémov, ako začínajúci kaz, tak aj prípadný zápal a veľa iného, pri zuboch je blbé to, že proste niekedy máš bolesti ale vedia ustúpiť, že sa to na čas akoby stiahne, len treba si uvedomiť, že jak sa problém stiahne, tak sa rýchlo môže aj objaviť a ešte vo väčšej sile.

samija

martinka pri zuboch je prevencia najlepsim riesenim, uz roky to tvrdim aj mojmu zakonitemu a aj to proste budem, raz do roka ked ideme na preventivku to je to najmenej co mozeme urobit :)

martinka090

Laurosik ked je zapal alebo nieco, to vtedy nic taketo nezabera, to je fakt, nie je dobre nechat to dojst az do takejto fazy!

Laurosik

mironella a to este mozes byt rada, ze len kaz, ze sa ti to dalo podchytit, vies, ze nemusel ist rovno cely zub von alebo co, lebo to sa velakrat deje, ked sa nieco velmi zanedba, mam suseda co aj zapal okostice mal, lebo proste vsetko odkladal odkladal a zbadal sa az ked bolesti prisli pri ktorych mu ani tabletky nezaberali.

tutri

*zandriara*
Toto aj nám so sestrou hovorili...A vravím to aj ja mojím deťom...Umyté zuby to sú základ...Ja by som ani spať nešla kým ich nemám umyté, proste cítim sa tak lepšie...

vrvra

ahoj katarina
no bolesti tie nie sú dobré a pri zuboch je ešte to horšie, že bolesť príde, odíde a potom po pár dňoch sa vráti, že proste často to akoby tak potichu tlie.

katarina22

Prieskumnicka kamarátke keď osmičky začali rásť, vtedy prišla na to, že bolesti zubov nie sú sranda, ale že je to ozaj veľký problém. A vtedy sa objednala na prehliadku a odvtedy tiež chodí stále jak treba.

prieskumnicka

-alzbetiena- Toto je ale nutne aby si to clovek proste sam uvedomil. Pre mna su aj preventivne prehliadky zaklad, ale pre niekoho je to otrava. Niekedy proste asi clovek musi narazit na problem aby si uvedomil, ze je nutne chodit pravidelne a ze prevencia je lepsia jak nasledne riesenie problemov.