Dobry zubar v Bratislave

katarina22

Nechcela chodiť po zubároch? Pred dákym časom som tu o tom písala, aké je dôležité to aby sme išli počas tehotenstva k zubárovi, aby sme na prehliadky chodili, lebo tie hormóny v tehotenstve majú vplyv aj na zuby, aj na naše ďasná a je dobré to mať pod kontrolou. Odporúča sa trikrát za tehotenstvo, aby bolo všetko okej. Rovnako treba aj dentálnu hygienu, nakoľko ďasná vplyvnom hormonálnych zmien trpia.

zandriara

patrisienka mne akurat sesterka vcera pisala, ze kde chodim k zubarovi, ked bola tehotna nechcela nejako tieto veci vybavovat, nechcela po zubaroch chodit a teraz, ked uz dcerku porodila a mala ma pomaly rok tak sa rozhodla, ze si musi dat zuby urobit, skontrolovat, ci nema kazy alebo nieco, tak som az prekvapena bola, lebo ja tiez som proste v tom, ze na preventivky chodit chcela a ona to zanedbala, tak to ju asi nik nepochvali za to :/

patrisienka

Dia ahoj, presne, ja som to tiez nevedela, ani by mi to nenapadlo pred tehu. Ale som rada, ze mna moja zubarka o tom vsetkom informovala. Ze mi dala na pravu mieru, preco je to podstatne, co sa moze udiat keby som tie prehliadky ignorovala, zanedbala. Lebo nie kazdy je taky, ze na to upozorni podla mna.

magdi_na

dia, ale to celkovo býva problém so zdravím takýto, že mnohí a veľa vecí podceňujeme a spamätáme sa až keď nás niečo dolapne, keď nás niečo bolí alebo keď sa čosi udeje, to nie je nič nové :/

dia58dia

Patrisienka to je preto, ze nevieme ake velke problemy mozu nastat, ake bolesti :/
To pochopi a vezme vazne len niekto kto si bolestami presiel, ze vies co to obnasa ;)

patrisienka

Dia ahoj, v tehotenstve su prehliadky u zubara velmi podstatne, mne to tiez moja zubarka prizvukovala, ale poviem ti, ze je kopa buducich mamiciek, co to ignoruju, co pridu tak max na jednu prehliadku za rok a dovidenia, neriesia, ze su tehotne a ze hormony mozu mat vplyv na ich zuby a podla mna to nie je dobry, spravny pristup :/

vejkaa

Zuzula to ano, ale zaroven vieme aj my ovplyvnit, musime sa starat o zuby, ked sa nebudeme nemozeme cakat zazraky.
Sice na toto co pisem som prisla az casom, ale radsej neskor ako nikdy :)

zuzula28

norvana to áno, často aj gény robia v tomto smere svoje, že majú vplyv na to aké máme zuby, či máme problémy a pod :)

norvana

domka lenze to, ze niekto ma klud nejaky cas, ze nema problemy, ze len na preventivky chodi neznamena to, ze to tak bude akoby navzdy, ze sa to nejako nemoze zmenit casom a tiez aj vekom :/