Dobry zubar v Bratislave

Kamcita23

katarina malo - ale realita je castokrat ina, co je skoda :( som na tom podobne ako ty, v tehotenstve netreba nic zanedbat, musime sa o seba starat kazdy jeden den :) mironella je to osobna vec, ale mnohe zeny tieto veci vobec nevedia :/

prieskumnicka

- zandriara - Niektore veci sa v tehotenstve nerobia. Ale vynechat navstevu zubara v tomto obdobi nie je dobre ani vhodne, moze to sposobit nie zrovna male problemy.

katarina22

Je pravda, že ani nie každá to dodrží, ale tak robíme to pre svoje zdravie. Takže myslím, že to by malo byť pre nás prioritou. Mňa s týmto zubárka v Perle Ružinova oboznámila včas, aj mi vysvetlila prečo je dobré absolvovať tie prehliadky ale nielen tie ale aj tú dentálnu hygienu o ktorej som už písala. Preto pre mňa to je dosť podstatná vec, ktorú ja teda nemám v pláne zanedbať.

katarina22

Nechcela chodiť po zubároch? Pred dákym časom som tu o tom písala, aké je dôležité to aby sme išli počas tehotenstva k zubárovi, aby sme na prehliadky chodili, lebo tie hormóny v tehotenstve majú vplyv aj na zuby, aj na naše ďasná a je dobré to mať pod kontrolou. Odporúča sa trikrát za tehotenstvo, aby bolo všetko okej. Rovnako treba aj dentálnu hygienu, nakoľko ďasná vplyvnom hormonálnych zmien trpia.

zandriara

patrisienka mne akurat sesterka vcera pisala, ze kde chodim k zubarovi, ked bola tehotna nechcela nejako tieto veci vybavovat, nechcela po zubaroch chodit a teraz, ked uz dcerku porodila a mala ma pomaly rok tak sa rozhodla, ze si musi dat zuby urobit, skontrolovat, ci nema kazy alebo nieco, tak som az prekvapena bola, lebo ja tiez som proste v tom, ze na preventivky chodit chcela a ona to zanedbala, tak to ju asi nik nepochvali za to :/

patrisienka

Dia ahoj, presne, ja som to tiez nevedela, ani by mi to nenapadlo pred tehu. Ale som rada, ze mna moja zubarka o tom vsetkom informovala. Ze mi dala na pravu mieru, preco je to podstatne, co sa moze udiat keby som tie prehliadky ignorovala, zanedbala. Lebo nie kazdy je taky, ze na to upozorni podla mna.